فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در آستانه عید نوروز با همکاری خیرین استان، هفت هزار و ۷۵۷ بسته معیشتی با اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد ریال در بین نیازمندان توزیع می شود.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی عصر امروز در جریان برگزاری رزمایش کمک مومنانه در سنندج اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون شاهد انسجامی مثال زدنی در بین خیرین و افراد نوع دوست هستیم.

وی افزود: در حوزه درمان، آموزش و ارائه خدمات مشاوره ای و بهداشتی شاهد اقدامات گسترده ای با مشارکت نهادهای خدمت رسان بوده ایم و اوج این خدمات در قالب طرح شهید سلیمانی بوده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری اقدام به برگزاری رزمایش کمک مومنانه کردیم که هر دو ماه یکبار این رزمایش در استان برگزار شده است.

سردار حسینی افزود: امروز نیز در آستانه عید نوروز اقدام به توزیع هفت هزار و ۷۵۷ بسته معیشتی در بین نیازمندان استان کردیم.

وی اعلام کرد: در آستانه عید نوروز ۲۲۴ مورد جهیزیه نیز به زوج های نیازمند استان اهدا می شود که ۱۵۳ مورد توسط سپاه و ۷۱ مورد نیز از سوی خیرین استان تأمین شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطر نشان کرد: توزیع ۲۸۴ مورد تبلت و گوشی در بین دانش آموزان نیازمند و آزادکردن ۱۱۳ زندانی جرایم غیر عمد از دیگر برنامه هایی است که در آستانه عید نوروز در استان انجام شده است.

سردار حسینی با تاکید بر همراهی با مردم تا پایان همه گیری کرونا، افزود: امیدواریم در سال ۱۴۰۰ شاهد مهار ویروس کرونا و رفع دغدغه مردم در این خصوص باشیم.