فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: تمامی مستضعفین جهان چشم امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است و ملجا و پناهگاه آنان هستیم.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت روز پاسدار با تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به یاوران ولایت و رهبری تبریک می گوییم.

وی افزود: ولادت امام حسین(ع) به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است و این افتخاری بزرگ برای همه پاسداران است.

سرهنگ عسکری خاطرنشان کرد: موفقیت های ناحیه سنندج با حرکت جهادی نیروهای سپاه میسر شده است و در این راستا نیز باید از همراهی و پشتیبانی خانواده های معزز آنان تقدیر کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: پاسدار انقلاب اسلامی هستیم و افتخار می کنیم پاسدار نظامی هستیم که بر اساس مبانی اسلامی پایه گذاری شده است و بر اساس اصول قرآن کریم قوانین آن اجرایی می شود.

سرهنگ عسکری افزود: تمامی مستضعفین جهان چشم امیدشان به جمهوری اسلامی ایران است و ملجا و پناهگاه آنان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران یک تنه در برابر تمام ظالمان تاریخ ایستاده است و در جغرافیایی بزرگتر از ایران اسلامی گسترش پیدا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در ادامه سخنان خود اظهار داشت: از خانواده های پاسداران می خواهیم که شناختشان را از مبانی اسلام ناب محمدی بیشتر کنند تا در برابر شبهه های دشمنان تسلیم نشویم.

وی افزود: دشمن همواره به سد محکمی به نام سپاه برخورد کرده است و دنبال این است علیه پاسداران توطئه کند و اراده خانواده های آن ها و خود پاسداران را سست کند لذا باید در تربیت فرزندان کوشا باشیم و آن ها را مدافعینی راستین برای اسلام و انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

انتهای پیام/