نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بیش از هر زمانی نیازمند تبیین شعارها و اهداف انقلاب اسلامی در بین نسل جوان و آینده ساز جامعه هستیم و باید مبحث جهاد تبیین را مدنظر قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز جمعه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن سنندج اظهار کرد: خداوند در قلوب مومنین ایمان و آرامش را قرارداده است تا ایمان آن ها تقویت شود و خداوند مالک سپاه آسمان و زمین است.

وی افزود: در این ۴۳ سال هر وقت احساس شد که اندکی سستی حاکم شده خداوند متعال سکینه و آرامش خود را شامل حال ما کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: شهدای نسل های مختلف برای دفاع از آرمان های انقلاب وارد میدان شدند و اکنون نیز شهدای مدافع حرم برای دفاع از آرمان های انقلاب جان خود را فدا کردند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: حالا که مورد توجه خداوند متعال قرار گرفته ایم و ما را در عصر انقلاب قرار داده است باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: وحدت نیروهای انقلاب بهترین کار برای مقابله دشمنان بوده و برای مقابله با توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان مهمترین کار است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: کاری که افراد را از دایره انقلاب زده یا خارج می کند را انجام ندهیم.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: توجه به قشر آسیب پذیر جامعه از دیگر مواردی است که باید مدنظر همه ما باشد.

وی تأکید کرد: آمار بیکاری جوانان ما ایجاب می کند که توجه ویژه ای به مبحث اقتصادی و معیشتی جامعه داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: در این ۴۳ سالی که گذشت فراز و نشیب های مختلفی وجود داشته است و امروز وقت تبیین شعارها و ماهیت انقلاب است که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان جهاد تبیین یاد کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: جلسات و نشست های تخصصی برای تبیین اهداف انقلاب برگزار کنیم چرا که الان موقع این کار است.

وی خاطرنشان کرد: به جای جلسات کم فایده و بدون هدف باید جلساتی در بین نیروهای انقلابی گذاشته شود و اهداف و آرمان های انقلاب را تبیین کنیم چرا که جوانان ما نیاز به تبیین اهداف انقلاب دارند.