جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: فرهنگ مقاومت از ارتباط بین نسل گذشته و نسل جوان ایجاد و تداوم مسیر عزتمند انقلاب با قدم نهادن در مسیر شهدا محقق می شود.

به گزارش نوای آبیدر، سردار علیرضا مدنی پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه اردوهای راهیان نور کردستان در سنندج اظهار کرد: رجب ماه مغفرت و آمرزش است و امید است همه ما فیوضات این ماه را درک کنیم.

وی افزود: برای بیان و نشر یک رویداد و واقعه ای راه های گوناگونی است از جمله کتاب و شعر اما هیچکدام به اندازه نشر بصری اثرگذار نیست.

سردار مدنی خاطرنشان کرد: در کل دنیا برای آشنایی نسل های آینده با رشادت نیروهای مسلحشان اقدام به راه اندازی موزه های جنگ می کنند و قضیه راهیان نور ما نیز در همین راستاست.

وی افزود: راهیان نور موهبتی الهی است که خدا نصیب ما کرده و موزه جنگی به وسعت تمامی مناطق عملیاتی

است.

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با درایت و تدبیر مقام معظم رهبری راهیان نور تشکیل شد و امروز هم شاهد این رویداد است.

سردار مدنی افزود: تداوم مسیر عزتمند انقلاب با قدم نهادن در مسیر شهدا محقق می شود.

وی خاطرنشان کرد: باید نسل آینده ساز جامعه با آرمان های والای شهدا آشنا شوند و راهیان نور دانش آموزی اقدامی مهم در راستای آشنا کردن نسل جوان با فرهنگ مقاومت است.

سردار مدنی اظهار کرد: فرهنگ مقاومت از ارتباط بین نسل گذشته و نسل جوان ایجاد می شود و رزمندگان جبهه مقاومت این مهم را به جهانیان نشان دادند.

وی افزود: جبهه مقاومت هزینه های سنگینی را به استکبار جهانی تحمیل کرده است و بدون شک نقش راهیان نور در زنده نگه داشتن فرهنگ مقاومت ویژه است.

وی با اشاره به نقش بانوان در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: بانو فاطمه (س) الگوی زنان ایرانی در عرصه های مختلف بوده و در دوران دفاع مقدس نیز شاهد نقش آفرینی بانوان بودیم.

سردار مدنی خاطرنشان کرد: تقدیم ۶۳ دانش آموز شهیده دختر از جمله سندهای ماندگار بانوان کردستانی در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی است.