به گزارش نوای آبیدر، برای درک عمق نفوذ و قدرت نظام اسلامی باید همینه ایران را از خارج از مرزها نظاره گر بود، هیمنه ای که به گواه سیاستمداران غربی پیشرفت قابل توجهی داشته و به یک قدرت بازدارندگی برای ایران تبدیل شده است.       ایران در سالهای اخیر به یک قدرت در […]

به گزارش نوای آبیدر، برای درک عمق نفوذ و قدرت نظام اسلامی باید همینه ایران را از خارج از مرزها نظاره گر بود، هیمنه ای که به گواه سیاستمداران غربی پیشرفت قابل توجهی داشته و به یک قدرت بازدارندگی برای ایران تبدیل شده است.

 

 

 

ایران در سالهای اخیر به یک قدرت در منطقه تبدیل شده است و این مهم تنها در سایه اعتماد به جوانان و اتکال به خدواند متعال حاصل شده است، قدرتی که امنیت و آرامش را برای مردم رقم زده تا در میان دریای پرتلاطم و پرآشوب خاورمیانه، ایران یک جزیره امن و باثبات قلمداد شود.

 

 

 

امروز اگر دشمنان غربی و منطقه ای جنگ رودرو با ایران را از فکر خود خارج کرده اند تنها و تنها به دلیل قدرت بازدارندگی و اقتدار نظامی این کشور است و این اقتدار حاصل سالها مجاهدت و شهادت در مسیر راستین آرمانهای والای انقلاب اسلامی است.

 

 

 

اقتدار نظام اسلامی موجب تأمین امنیت پایدار در استانهایی همچون کردستان با مسائل مختلف قومیتی شده است و دیگر هیچ کس از اقدامات گروهک های ضد انقلاب راضی نیست و گروهکها هم خود واقفند این رفتارها جایگاهی در میان مردم ندارد، اما دست از شرارت و ایجاد ناامنی بر نمی دارند چون عامل پیشبرد اهداف خود را در عقب ماندگی کردستان به خاطر شرایط امنیتی می دانند.

 

 

 

بدون شک عقب ماندگی و توسعه نیافتگی کردستان محصول اقدامات شوم و ضد امنیتی احزاب معاند کردی در منطقه است که هیچگاه اجازه نداند نه سرمایه گذار خارجی و نه حتی سرمایه گذار بومی جرأت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی در این منطقه را پیدا کند.

 

 

 

از همان روزهای آغاز انقلاب اسلامی گروهکهای معاند به شیوه های مختلف در صدد دشمنی با نظام اسلامی برآمدند اما در حقیقت این دشمنی، دشمنی با مردم کردستان بود که هیچگاه اجازه ندادند منطقه رنگ پیشرفت و آبادانی در شکل و قواره دیگر استانهای کشور را به خود بگیرد.

 

 

 

ضد انقلاب به عینه می داند که هرگز نمی تواند کوچکترین خللی در امنیت پایدار کردستان که با حضور مردم و فرزندان این مرز و بوم شکل گرفته است ایجاد کند و تنها ثمره آنها برای کردستان محرومیت بیشتر و جا ماندن مردم کرد از قطار پیشرفت و توسعه خواهد بود.

 

 

 

گروهک های معاند کردی در طی این سالها نه تنها جوانان کورد بسیاری را فریب داده و به منجلاب نابودی کشانده اند بلکه موجب داغدار شدن خانواده های کُرد بسیاری هم به سبب به شهادت رساندن فرزندان آنها شده اند.

 

 

 

این گروهکهای معاند در حقیقت مزدوران و فریب خوردگانی هستند که با پشتیبانی و لجستیک آمریکا و اسرائیل علیه امنیت مردم کردستان سنگ پرانی می‌کنند و همواره با سد بزرگ فرزندان دلیر کردستان در ارگان های نظامی و امنیتی روبرو شده اند و هیچگاه نخواهند توانست کوچکترین خللی در امنیت و آسایش مردم کردستان ایجاد کنند.

 

 

 

انتهای پیام