استاندار کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران موجب بیداری اسلامی در منطقه شده و مقاومت مردمی در کشورهای خاورمیانه در مقابل دشمنان از برکات آن است.

به گزارش نوای آبیدر ، اسماعیل زارعی کوشا در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم یمن که با حضور نمازگزاران سنندجی برگرار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، بیداری در بین ملت های مسلمان و مظلومان جهان است.
وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران تحول بزرگی در بین ملت ایران ایجاد شد و امروز ملت مسلمان ایران به الگویی برای دیگر ملت های مسلمان تبدیل شده اند.
استاندار کردستان خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور ما حامی و همراه استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی بود و این آسیب بزرگ به دلیل سیاست‌های رژیم طاغوت و حاکمان وقت بود.
زارعی کوشا افزود: به برکت انقلاب اسلامی، امروز ملت ایران پرچمدار جبهه مقاومت و مقابله با استکبار و صهیونیسم جهانی است.
وی خاطرنشان کرد: وحدت مهمترین رمز پیروزی برای مسلمانان است و در آموزه های قرآنی همواره بر حفظ اتحاد در بین امت اسلامی سفارش شده است لذا برای مقابله با توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان باید همه مسلمانان در کنار هم باشند.
استاندار کردستان در ادامه سخنان خود به رشادت های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت اشاره کرد و گفت: طرح های تفرقه افکنانه استکبار جهانی با تدابیر شهید سلیمانی با شکست مواجه شد و امروز نیز شاهد مقاومت مثال زدنی مردم یمن در مقابل جبهه استکبار با سردمداری رژیم آل سعود هستیم.
زارعی کوشا تصریح کرد: بدون شک پیروزی با جبهه مقاومت و مظلومان جهان است و دشمنان باید بدانند که مسلمانان منطقه بیدار شده اند.