دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: برای ایام دهه امر به معروف و نهی از منکر بیش از ۳۳۰ برنامه در سطوح روستا، دهستان بخش، شهرستان و استان تدوین شده است.

به گزارش نوای آبیدر، محمود الله مرادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: انتخاب هفدهم مرداد به نام روز خبرنگار به این دلیل است که همواره در عرصه آگاهی بخشی عمومی شاهد نقش آفرینی خبرنگاران هستیم.
وی افزود: باید خبرنگاران کردستانی به خودشان ببالند که در آگهی بخشیدن به مردم ایران اسلامی سهیم هستند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار داشت: افتخار می کنیم که مجموعه رسانه های فعال در استان همراه با این ستاد بوده و در راستای پیگیری دغدغه های مردمی و مطالبه گری در جامعه گام برمی دارند.
الله مرادی خاطرنشان کرد: با آگاهی رسانی توسط خبرنگاران در بسیاری حوزه ها شاهد اصلاح روند امور بوده ایم و امیدواریم این مطالبه گری از سوی اصحاب رسانه پیگیری شود.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه های دهه امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: بیش از ۳۳۰ برنامه در این دهه برنامه ریزی شده است.
الله مرادی افزود: هدف اصلی برنامه های تدوین شده ترویج هرچه بیشتر فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در سطوح مختلف اجتماعی است.
وی خاطرنشان کرد: باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در بین مردم نهادینه شود و این مهم تا زمانی که مردم خودشان آمر به معروف شوند ادامه داشته باشد.
الله مرادی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: آغاز به کار فعالیت دولت جدید را تبریک می گوییم و اعلام می داریم که روند مطالبه گری این ستاد در دولت جدید با جدیت هرچه بیشتر تداوم خواهد داشت و در کنار دولت با رانت خواران مقابله خواهیم کرد.