به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج روز چهارشنبه در چهارمین جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر فرصت مغتنمی است که الگوهای مدیریتی معرفی شوند و مبحث اشراف در سپاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وی افزود: برای پیشبرد امور باید فرماندهان دارای اشرافیت کامل بر […]

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج روز چهارشنبه در چهارمین جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر فرصت مغتنمی است که الگوهای مدیریتی معرفی شوند و مبحث اشراف در سپاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: برای پیشبرد امور باید فرماندهان دارای اشرافیت کامل بر نیروهای تحت امرشان باشند.

عسکری خاطرنشان کرد: نزدیک به هزار نکته مدیریتی در نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر وجود دارد و می توان از آن به عنوان یک منشور جامع مدیریتی در اسلام یاد کرد.

وی افزود: اخلاص، تقوا، شایسته سالاری در انتخاب ها، توجه جدی به عدالت و انصاف، توجه جدی به نیاز مردم و تلاش برای رفع نیازهای مردمی، پرهیز از منت نهادن به مردم، شتاب نداشتن در پذیرش سخن بدگویان، خودداری در وعده هایی که عملی نمی شود، ایجاد سیستم مناسب اطلاعاتی و تدبر در احوال مدیران قبلی از جمله مواردی است که برای یک مدیر در جامعه اسلامی به عنوان معیار عمل تأکید شده است.

وی خاطرنشان کرد: ناحیه سنندج به عنوان موفق ترین ناحیه سپاه بیت المقدس کردستان برای سومین سال متوالی انتخاب شده است و این ثمره تلاش همه رده های این ناحیه است.

سرهنگ پرویز محمدی مسئول دبیرخانه جشنواره مالک اشتر در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: این جشنواره برای چهارمین بار است که در سطح سپاه سنندج برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف معرفی فرماندهان و مدیران برتر در رده های مختلف سپاه برگزار می شود.

محمدی خاطرنشان کرد: الگوسازی و الگو پروری، برجسته سازی اهمیت نیروی انسانی در سازمان از جمله اهداف محوری جشنواره مالک اشتر است.

وی افزود: خوشبختانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج برای سومین دوره متوالی به عنوان ناحیه برتر استانی انتخاب شده است و در این جشنواره از ۲۶ نفر از منتخبین تجلیل به عمل می آید.