فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج از برپایی میز خدمت با حضور ۱۲ دستگاه خدمت رسان استان در روستای درویشان بخش سیروان خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ مرتضی میرآقایی روز سه شنبه در حاشیه برپایی این اقدام جهادی در مسجد روستای درویشان سنندج اظهار کرد: بسیاری از ساکنان روستاهای محروم و صعب العبور استان کردستان به مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات این دستگاه ها دسترسی ندارند.

وی افزود: برگزاری میزهای خدمت در نقاط مختلف استان از جمله روستاهای محروم و دورافتاده و همچنین مناطق حاشیه نشین شهرها می تواند در این راستا بسیار تأثیرگذار باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: برپایی میزهای خدمت با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی می تواند در رفع دغدغه های مردمی تسریع بخشد.

سرهنگ میرآقایی افزود: امروز در روستای درویشان و با همکاری بسیج ادارات استان شاهد برپایی میز خدمت با حضور مسئولان ۱۲ دستگاه خدمت رسان هستیم.

سرهنگ رمضان زاده رئیس بسیج ادارات استان نیز اظهار کرد: اردوهای جهادی و میز خدمت در روستاها و مناطق حاشیه نشین در ایام مختلف سال برگزار می شود و در طرحی ملی نیز در دو مرحله شاهد برگزاری میزهای خدمت در سطح استان هستیم.

وی افزود: مرحله اول از چهارم مرداد شروع شده و تا ۱۱ مرداد ادامه دارد.

رمضان زاده با اشاره به برگزاری ۷۰ میز خدمت در مرحله اول این طرح، خاطرنشان کرد: مرحله دوم برپایی میزهای خدمت نیز از دوم تا سیزدهم شهریور در استان انجام خواهد شد.

گفتنی است در این نیز خدمت بنیاد مسکن، آب و فاضلاب، آب منطقه ای، جهاد کشاورزی، علوم پزشکی، راهداری، میراث فرهنگی، مخابرات، بهزیستی، شرکت برق، کمیته امداد، شرکت گاز و دامپزشکی کردستان حضور داشتند و دغدغه ها و مشکلات مردم را پیگیری کردند.