جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی سدی مستحکم در مقابل یأجوج و ماجوج زمان ایجاد کرد و امروز برخی موش های فکری، سیاسی و اعتقادی به دنبال نقب زدن در سد مستحکم انقلاب هستند و با دروغ پراکنی سعی بر تأثیرگذاری بر افکار مردم دارند.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین حسین طیبی فرد در نشست روشنگری در جمع بسیجیان شهرستان سنندج اظهار کرد: در انتخابات سرنوشت یک کشور رقم می خورد مخصوصا در جایی که مدیریت یک کشور را می خواهیم دست یک نفر بدهیم.

وی افزود: اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مدیریت اجرایی کشور در اختیار رئیس جمهور قرار می گیرد و جایگاه بسیار حساس و مهمی را بر عهده دارد.

حجت الاسلام طیبی فرد اظهار داشت: ساختاری را رئیس جمهور تعیین می کند که تا چهار سال کشور را به آن سمت می برد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی سدی مستحکم در مقابل یأجوج و ماجوج زمان ایجاد کرد و عزت را به مردم ایران ارزانی داشت.

وی افزود: بعضی ها طی این سال ها خواسته اند که این سد مستحکم را از بین ببرند اما با درایت امام راحل و مقام معظم رهبری شاهد خنثی شدن توطئه‌های منافقین و مزدوران بودیم.

حجت الاسلام طیبی فرد اظهار کرد: برخی موش های فکری، سیاسی و اعتقادی به دنبال نقب زدن در سد مستحکم انقلاب هستند و با دروغ پراکنی سعی بر تأثیرگذاری بر افکار مردم دارند.

وی در ادامه سخنان خود افزود: باید راهبردهای نظام در انتخابات را بدانیم و با در نظر گرفتن این راهبردها به سوی انتخاب فرد اصلح گام برداریم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ایجاد امنیت یکی از این راهبردها و رکن اول است چرا که امنیت با حضور مردم تامین می شود و زمانی می توانیم از تجهیزات نظامی استفاده کنیم که پشتوانه مردمی داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین طیبی فرد افزود: جمهوری اسلامی همانطوری که به حزب الله شیعه کمک می کند به حماس سنی هم کمک می کند و این یک راهبرد امنیتی نظام است.

وی اعلام کرد: دومین راهبرد نظام جمهوری اسلامی سلامت است و جامعه اسلامی باید سالم و عاری از آلودگی فکری، سیاسی، جسمانی و اعتقادی باشد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۹۵ درصد بودجه کشور دست دولت است و دولتمردان باید سرچشمه های فساد را ببندند و آدم های سالم و پاک مدیریت کشور را به دست بگیرند.

وی افزود: راهبرد سوم رقابت است و رقابتی مورد قبول است که برای خدمت به مردم باشد و از تهمت زنی و دروغ گویی مبرا باشد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: راهبرد چهارم مبحث مشارکت است و هرچه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر پشتوانه نظام مستحکم تر است.

حجت الاسلام طیبی فرد افزود: آخرین راهبرد نظام انتخاب اصلح است و در این راستا فردی که انتخاب می شود باید امید آفرینی کند، در برابر استکبار بایستد و اعتقاد به روحیه جهادی داشته باشد چرا که کشور نیازمند جهش است.

وی خاطرنشان کرد: حرف اول معیشت مردم است و حق این ملت این نیست که با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه شوند.

وی ابراز امیدواری کرد که در روز ۲۸ خرداد شاهد خلق حماسه ای دیگر توسط مردم ایران و استان کردستان باشیم.