حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان روز جمعه در سفری یک روزه از روستاهای منطقه کلاترزان و زیرساخت های توسعه ای این بخش بازدید کرد.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز جمعه از ظرفیت‌های روستاهای بخش کلاترزان و زیرساخت‌های توسعه‌ای در این منطقه بازدید کرد.

وی در این سفر از سد آزاد دیدن کرد و در جمع مردم شویشه در مسجد این شهر حضور یافت.

نماینده ولی فقیه در کردستان در بازدید از سد آزاد منطقه کلاترزان گفت: ظرفیت‌های متعدد ایجاد شده در کردستان نوید بخش آینده‌ای بهتر برای مردمان این استان است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: هدف از سفر به کلاترزان شناخت ظرفیت‌ها و نیازهای مردم این منطقه و انتقال آن به مسئولین ذیربط است.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم مسئولان استانی و شهرستانی با درنظر گرفتن ظرفیت‌های موجود در بخش کلاترزان برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم این منطقه تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در ادامه سفر خود به بخش کلاترزان در مسجد جامع شهر شویشه حاضر شد و در جمع نمازگزاران این شهر اظهار کرد: در سایه وحدت و انسجام همه جانبه و امنیت پایدار منطقه می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد توسعه و پیشرفت همه جانبه بخش کلاترزان باشیم.

وی افزود: خوشبختانه خدمات قابل توجه از لحاظ امور زیرساختی در این بخش انجام شده است و هم اکنون نیز شاهد اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در کلاترزان هستیم که نویدبخش آینده‌ای روشن برای اهالی این منطقه است.

دیدار با خانواده سه شهید والامقام منطقه کلاترزان و حضور در جمع روحانیون روستاهای کلاترزان پایان بخش سفر یک روزه نماینده ولی فقیه در استان کردستان به این منطقه بود.