امام جمعه سنندج گفت: هشت سال دفاع، استقامت، شجاعت، فداکاری و دفاع از کرامت وطن در برابر همه ی قدرت های بیگانه یک اعجاز بود چرا که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب نو پا بود و رمز موفقیت و پیروزیش ایمان راسخ مردم بود.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی پیش از ظهر امروز در دهمین پاسداشت جهاد و مقاومت که در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد اظهار داشت: نزول رحمت خداوند بر کاروان شهدا از ابتدای صدر اسلام تاکنون بر هر جامعه ای نمایان است، شهدایی که برای مملکتمان آرامش و آسایش را به ارمغان آوردند.

 

وی با بیان اینکه خداوند به پیامبر اکرم (ص) دستور می دهد که روزهای مبارک را برای بشریت یادآوری کنید ظهار داشت: استان کردستان ده هزار شهید، آزاده و اسیر را تقدیم این انقلاب کرده است و با جان و دل از این انقلاب محافظت می کنند. لذا باید این روزهای مبارک برای مردم یادآوری شود.

 

ماموستا رستمی افزود: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید همه ما با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این مسیر گام برداریم.

 

ماموستا رستمی با بیان اینکه  امام خمینی (ره) کشتی این انقلاب را از تلاطم اقیانوس ها به سعادت پیروزی رساند ادامه داد: ما این انقلاب را مدیون مادران و پدران صبوری هستیم که فرزندان خود را زیر قرآن رد کردند تا مردمان این سرزمین برای همیشه در آرامش و آسایش بمانند.

 

وی خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع، استقامت، شجاعت، فداکاری و دفاع از کرامت وطن در برابر همه ی قدرت های بیگانه یک اعجاز بود چرا که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب نو پا بود و رمز موفقیت و پیروزیش ایمان راسخ مردم بود.

 

وی خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی و خون هزاران شهید گلگون کفن شاهد امنیتی پایدار در کشورمان هستیم و باید با انسجام و اتحاد از این نعمت بزرگ الهی حفاظت کنیم.