فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده و دستاوردهای کنونی انقلاب اسلامی در سایه مشارکت حداکثری مردم رقم خورده است.

به گزارش نوای آبیدر ، سرهنگ حسن عسکری در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در مسجد جامع روستای تودارملا بخش کلاترزان اظهار کرد: ۴۳ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و رهبر معظم انقلاب در چهلمین سالگرد انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را صادر کردند.

وی افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب دستاوردها و موفقیت های گذشته را یادآوری نموده اند و مسیر عزتمند انقلاب را در گام دوم تبیین کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: طی این ۴۳ سال شاهد انواع کارشکنی‌ها و دشمنی ها از سوی دشمنان بوده ایم و دشمنان به خوبی می دانند که اگر جمهوری اسلامی به همه اهدافش برسد تمامی منافع استکبار جهانی در منطقه از بین خواهد رفت و دست آن ها از منابع مسلمانان کوتاه خواهد ماند.

سرهنگ عسکری افزود: دشمنان از فتنه ها و جنگ هشت ساله اکنون به تحریم های ناجوانمردانه اقتصادی روی آورده اند و معیشت مردم ایران را مورد هجمه قرار داده اند.

وی خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است که باید به گذشته خودمان افتخار کنیم و به آینده امیدوار باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است چرا که مردم با تبعیت از رهبری حضوری حداکثری در میدان داشته اند.

وی افزود: مردم ایران در اولین گام با انقلاب اسلامی نظام شاهنشاهی را کنار گذاشتند و نظام جمهوری اسلامی را جایگزین کردند.

سرهنگ عسکری اظهار داشت: تشکیل و استقرار دولت اسلامی گام سوم انقلاب اسلامی ایران بود که همه کارگزاران نظام اسلامی باید اسلامی فکر کنند که هنوز با این مبحث فاصله داریم.

وی افزود: گام چهارم جامعه اسلامی است که مردم به چارچوب های اسلامی معتقد باشند و سبک زندگی آن ها منطبق با آموزه های اسلامی باشد که هنوز این مهم نیز کامل محقق نشده است.

وی خاطرنشان کرد: گام پنجم نیز رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و امیدواریم حکومتی که خداوند متعال وعده داده است را محقق کنیم.

محمد صالح ملایی دهیار روستای «تودار ملا » نیز در این مراسم اظهار کرد: این روستای ۱۵۰ خانواری و ۵۵۰ نفری در ۲۵ کیلومتری سنندج قرار دارد و ۹ شهید گرانقدر را تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: کم آبی، آب شرب نامناسب، عدم تکمیل طرح هادی روستا، سیستم و شبکه نامناسب فاضلاب روستا، گیرنده موبایل و اینترنت ضعیف، کمبود امکانات ورزشی از جمله دغدغه های مردم این منطقه است.

راست خدیو بخشدار کلاترزان نیز در این مراسم اظهار کرد: بهار ۱۴۰۰ جشن گاز دار کردن تمام روستاهای بخش کلاترزان را جشن می گیریم.

وی افزود: از ۴۷ روستا تنها ۲۸ روستا دارای شبکه موبایل هستند و این مهم باید در بخش کلاترزان رفع شود

راست خدیو تصریح کرد: از دستگاه های خدمت رسان آب و فاضلاب و مخابرات انتظار می رود در این بخش خدمات بیشتری انجام دهند.