فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با انتقاد شدید از اقدام برخی سیاسیون در اهانت به شهدا در برنامه هفته گذشته آبیدر سنندج اظهار کرد: مسئولان درجه یک باید پاسخگو باشند و با افراد متخلف هم برخورد شود.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی دوشنبه شب در یادواره شهدای پیشمرگ مسلمان کرد شهرستان سنندج که در محل یادمان ایثار و مقاومت مردم این شهر در کوه آبیدر برگزار شد اظهار کرد: یاد و نام شهدای مسلمان کرد شهرستان سنندج و در ایام خرداد ماه یاد امام راحل را گرامی می داریم.

وی افزود: در جنگ و دفاع مقدس بر کشور ما ظلمی واقع شد و تجاوزی صورت گرفت اما ملت شریف ایران و مردم کردستان و سایر استان ها مدافع بودند.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: دشمن آمده بود که بخش های از کشور را جدا کند اما نتوانست کاری بکند و در این راستا نیز نماد دفاع در هشت سال دفاع مقدس در قاموس خرمشهر نقش بسته است.

وی افزود: خرمشهر نماد مظلومیت در اوایل جنگ، نماد مقاومت در دوران دفاع مقدس و نماد پیروزی و قدرت تا به امروز است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در خرمشهر افراد بسیاری با قلب های کوچک با اراده های بزرگ و آرزوهای بلند جنگیدند و این حماسه بزرگ را خلق کردند.

سردار حسینی تصریح کرد: آیا در روز سوم خرداد باید از این ایثارگران و شهدا تجلیل شود یا به شهدا بی احترامی شود؟

وی افزود: ما برای عزت این کشور سنگلاخ ها و خار مغیلان را تجربه کردیم و الان هم تجربه می کنیم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: در روز سوم خرداد یادمانی به عنوان نماد ایثار و مقاومت و اراده های آهنین مردم کردستان رونمایی می شود اما در آن جلسه به این اراده های آهنین تعرض می شود و این جای بسی تأسف است.

سردار حسینی افزود: باید همه بدانند که ایثار، گذشت و فداکاری تا به امروز ادامه دارد اما در کشور اسلامی و در مهد مقاومت که مردمانش هم جنگ را تجربه کردند و هم مبارزه ای چند ساله با ضد انقلاب داشته اند و در خانه و کوچه و بازار مورد خشم دشمنان قرار گرفته اند شاهد اهانت به ساحت مقدس شهدا باشند.

وی تصریح کرد: شایسته نیست برای مقاصد سیاسی به ارزش های جامعه و به آن هایی که غیر از خدا و استقلال کشور هدف دیگری نداشتند و بدور از هیاهوی سیاسی جان و مال خود را فدای امنیت کشورشان کردند اهانت شود و مورد آماج ترکش سیاسی قرار بگیرند.

سردار حسینی افزود: یک عده ای ناچیز، بی مقدار و ضعیف النفس در روز سوم خرداد و در یک جلسه رسمی به ارزش ها تعرض می کنند و خط مقاومت را به مال پرست و دنیا پرست متهم می کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: همین افراد هستند که اجازه نمی دهند مردم به پیشرفت و توسعه برسند.

وی افزود: ما برای استقلال کشورمان و دفاع از این آب و خاک هزینه های سنگینی داده ایم، مردمان با شرافت بسیاری در این سرزمین تربیت شدند، شجاعانی آمده اند و رفته اند و حاج قاسم سلیمانی نمونه ای از این شجاعان هستند.

وی اظهار کرد: باکری ها در دریا، خرازی ها در بیابان ها، کاوه ها در ارتفاعات غرب و زین الدینی ها در جاده های پرپیچ و خم کردستان جان خود را فدا کرده اند تا امروز ما بگوییم که بزرگ و عزیز هستیم ولی افسوس بالاخره در کفشی هم ریگی پیدا می شود و در جویبار ذلال حرکت انقلابی ملت ایران سنگ ریزه های هستند که به مرور کنار زده می شوند تا جریان ذلال انقلاب را به مسیر روشن خود ارائه دهند.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: نباید این جور اتفاق هایی بیافتد و شأن و جایگاه ارزش های انقلاب و شهدا از بین برود.

وی افزود: ایثارگران و خانواده های آن ها با تمام وجود تلاش کرده اند تا کشوری مترقی و در تراز بالای مردم غیرتمند مردم ایران داشته باشیم لذا هر مسئولی و دستگاهی وظیفه دارد که به تناسب جایگاه خودش با هنجارشکنان برخورد به موقع داشته باشد.

 

انتقام از شهدا برای مقاصد مالی خیلی سخت و سنگین است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با انتقاد شدید از اقدام برخی سیاسیون در اهانت به شهدا در برنامه هفته گذشته آبیدر سنندج اظهار کرد: مسئولان درجه یک باید پاسخگو باشند و با افراد متخلف هم برخورد شود چرا که هر کس تخلفی می کند باید جوابگو باشد نه اینکه به شهدای خرمشهر حمله بشود.

وی افزود: از این اتفاق ناگوار دلمان خون شد و قطعا این مسئله قابل پیگیری است چرا که اگر کسی مشکلی دارد و از کسی طلبکار است از مراجع مرتبط پیگیری کند نه به شهدا حمله کند.

 

 

انتظار حماسه آفرینی مجدد از مردم کردستان داریم

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: در انتخابات پیش رو انتظار داریم مردم مشارکتی گسترده ای داشته باشند.

سردار حسینی افزود: دشمنان تلاش می کنند یأس و ناامیدی راه بیاندازند و جنگ رسانه ای گسترده ای را شروع کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان همیشه از مردم ما درس عبرت گرفته اند و مشت محکمی بر دهان آن ها زده شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ام القری مسلمین و مستضعفین است و انتخاب فردی انقلابی و اصلح که محرومین را مدنظر قرار دهد و به دغدغه های مردمی توجه ویژه داشته باشد، توزیع عادلانه اعتبارات، تأمین معیشت، مسکن و ازدواج، مبارزه با فساد و رانت و بی عدالتی، دفاع از کشور در مجامع بین المللی و ایجاد تحول جدید و فضای تنفس جدید ایجاد کند، باید مدنظر قرار گیرد.

سردار حسینی افزود: امیدواریم فردی در تراز ملت عزیز ایران و انقلاب اسلامی انتخاب شود و شاهد یک جهش بزرگ در عرصه تولید باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا درس چگونه زیستن و آبروداری به ما آموختند و امیدواریم دیگر شاهد همچنین بی احترامی ها و حوادث ناگوار در استان نباشیم.