فرمانده انتظامی کردستان گفت: حضور و اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس، مانع از حادثه ناگوار برای کودک 9 ماهه شد.

سردار علی آزادی در گفت و گو با خبرنگار نوای آبیدر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه جان کودک ۹ ماهه در یکی از محلات شهرستان سنندج در خطر است،  بلافاصله اکيپ گشت ۱۱۰ در محل حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی جزئیات حادثه مشخص شد، والدین خردسال ۹ ماهه به دلیل عدم صلاحيت نگهداری و نامطلوب بودن شرايط زندگی باید خردسال را برابر حکم قضایی تحویل کارشناسان اورژانس اجتماعي دهند که پدر بچه از تحويل امتناع نموده و قصد داشت فرزندش را از بالای پشت بام به داخل کوچه پرت کند.
فرمانده انتظامی استان کردستان خاطر نشان کرد: پس از حضور  مأمورین گشتی در محل،  سراکیپ گشت به دلیل مسدود بودن راه پشت بام، با تدبير و اقدام هوشمندانه از طریق تير برق موجود در مجاورت ساختمان خود را به پشت بام  رسانده و ضمن دعوت فرد متهم به آرامش با یک اقدام سريع کودک خردسال را نجات می دهد.
سردار آزادی اظهار داشت: این اقدام خداپسندانه و به موقع مأمور فداکار، موجب نجات جان یکی از شهروندان شد و پلیس  وجود چنین افراد از جان گذشته و مخلصی افتخار می کند.
وی اعلام کرد: مأمورین ما کودک نجات یافته را تحويل اورژانس اجتماعي دادند که این اقدام با موجی از تقدیر و تشکر های شهروندان سنندجی همراه شده است.