رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه وانت تلفنی، تاکسی تلفنی و پیک موتوری در سال‌جاری تعیین شده و تمامی آژانس‌های تلفنی موظف به رعایت نرخ‌های تعیین شده هستند.

به گزارش نوای آبیدر،امیر جمشیدنژاد اظهار کرد: حدود  ۹۵ آژانس تاکسی تلفنی، ۳۰ آژانس وانت تلفنی و ۲۰ آژانس پیک موتوری در سنندج در حال فعالیت هستنند که این سازمان موظف به نظارت بر عملکرد آنها است.

وی بیان کرد: در راستای تعیین نرخ کرایه این آژانس‌ها این سازمان با برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان آژانس‌های نسبت به تعیین نرخ‌های جدید برای اعمال در سال‌جاری اقدام کنند.

جمشیدنژاد از تعیین نرخ کرایه وانت های تلفنی ،تاکسی  تلفنی و پیک موتوری  در سالجاری خبر داد و گفت:  تمام آژانس‌های تلفنی موظف به رعایت نرخ‌های تعیین شده هستند. رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ‌های کرایه  آژانس های تلفنی اعم از وانت، تاکسی و پیک موتوری پس از تعیین تقدیم شورای شهر شد و پس از بررسی مجدد در شورا  تصویب و برای تصویب نهایی به فرمانداری ارسال شد.

 رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج  افزود:نرخ کرایه آژانس‌های تلفنی در سال‌جاری نسبت به سال گذشته بطور میانگین ۴۰ درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد : شهروندان می‌توانند با گزارش تخلفات، انتقادات و پیشنهادات از طریق سامانه پیامکی  ۱۰۰۰۰۲۰۴۰  ما را در اجرای خدمات‌رسانی بهتر و رفع مشکلات یاری کنند.