فرماندار سنندج از افتتاح ۱۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۲۴ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، حسن عسکری اظهار کرد: سنندج پیشانی استان کردستان است و ما هم به دستور استاندار با حضور در روستاها و مناطق مختلف این شهرستان، سعی بر شناسایی و احصاء مشکلات و برطرف کردن آنها با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود داریم.

وی افزود: همزمان با هفته گرامیداشت دولت شاهد بهره برداری از ۱۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۲۴ میلیارد ریال در این شهرستان خواهیم بود.

فرماندار سنندج خاطرنشان کرد: از هفته دولت سال گذشته تاکنون ۲۲۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۷۷۹ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و یا همزمان با هفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.

عسکری با بیان اینکه ۸۹ پروژه از این تعداد مربوط به دهه فجر بوده است، اظهار کرد: ۱۰ پروژه در بخش کشاورزی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، ۱۰ پروژه احداث بهسازی و نوسازی مدارس، ۴۰ پروژه طرح هادی و توسعه روستایی، ۱۴ پروژه اجرای خدمات زیربنایی، ۳۰ پروژه حمایتی همچون مسکن مددجویان، ۱۷ پروژه گازرسانی، یک پروژه در حوزه بهداشت و درمان و یک پروژه در بخش صنایع دستی از پروژه‌های قابل افتتاح هفته دولت در شهرستان سنندج است.