فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از افتتاح چندین پروژه عظیم آبرسانی به مناطق روستایی و توسعه باغات استان طی هفته های آتی خبر داد.

 

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی روز سه شنبه با حضور در مراسم پخت غذای نذری ویژه عید مبعث در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مبعث بزرگترین نعمت خداوند متعال به انسان هاست و این عید بزرگ را به همه خداپرستان دنیا و جمیع مسلمانان تبریک می گوییم.

وی افزود: به همین مناسبت شاهد توزیع ۲۵۰۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان شهرستان سنندج هستیم که با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان صورت گرفته است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: یکی از اقدامات حمایتی سپاه و بسیج رزمایش های کمک مومنانه است که در قالب ۱۷ مرحله تاکنون صورت گرفته است و در آخرین مرحله آن بیش از ۲۱ هزار بسته معیشتی را در بین نیازمندان توزیع کردیم.

سردار حسینی افزود: اقدامات محرومیت زدایی و ساخت منازل مسکونی محرومین در نقاط مختلف استان توسط سپاه همواره دنبال می شود و در روزها و هفته های آتی شاهد افتتاح چندین پروژه عظیم آبرسانی در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه ها در تاریخ آبرسانی استان ماندگار خواهد بود و بخش مهمی از دغدغه های مردم در مناطق مختلف را رفع خواهد کرد.