امام جمعه سنندج گفت: ملت ایران با روحیه استکبارستیزی خود در برابر ظالمان و مستکبران ایستاده اند و روز به روز به اقتدار و عزت خویش می افزایند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تقدیر از حضور گسترده مردم سنندج در تجمع ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان اظهار کرد: باید آرمان های انقلاب اسلامی که استکبارستیزی یکی از آن هاست همواره حراست شود و روزهای مبارکی همچون ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا جشن گرفته شود.
وی افزود: ملت ایران با روحیه استکبارستیزی خود به الگویی عملی برای آزادی خواهان و حق طلبان دنیا تبدیل شده اند و مبارزه ایرانیان با زورگویان و ظالمان تاریخ زبان زد همگان شده است.
امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود از رشادت نیروهای جان بر کف نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با دشمن آمریکایی تقدیر کرد و گفت: قدردان نیروهای حاضر در عملیات غرور آفرین نجات نفتکش و بازپس گیری سرمایه ملی کشورمان هستیم.
ماموستا رستمی افزود: دشمن آمریکایی باید بداند که اقوام و مذاهب ساکن در ایران همواره برای دفاع از منافع ملی خود حاضر بوده و به هیچ دشمنی اجازه توطئه افکنی نمی دهند.
امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته از مسئولان و تصمیم گیران استانی و کشوری خواست که برای رفع دغدغه مسکن جوانان چاره ای اساسی بیاندیشند.
ماموستا رستمی افزود: با رفع دغدغه مسکن برای جوانان شاهد ترویج ازدواج و به تبع آن کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی هستیم.
وی در پایان خطبه های این هفته بر تأسی گرفتن از سیره رسول الله (ص) در تمامی عرصه های زندگی فردی و اجتماعی مسلمانان تاکید کرد و گفت: تنها راه سعادت بخش مسلمین راه و سیره رسول الله (ص) است.