مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان از ارسال ۶۳۹ اثر به دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۰۵ اثر از هنرمندان ۲۰ کشور مطرح دنیا به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

 

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین محمد کاروند روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال برای هفتمین سال متوالی شاهد برگزاری جشنواره سراسری هنرهای تجسمی وقف چشمه همیشه جاری به میزبانی استان کردستان و در رشته های طراحی، نقاشی، گرافیک و کاریکاتور هستیم.

وی افزود: برای امسال دو بخش بین الملل و کودک نیز به بخش های این جشنواره افزوده شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان اظهار کرد: این جشنواره با موضوع های محوری وقف و مدافعان سلامت، وقف و ازدواج، وقف و سبک زندگی اسلامی، وقف و مشارکت های اجتماعی، وقف و ایتام، وقف و پدیده زشت زمین خواری برگزار شد.

حجت الاسلام کاروند اعلام کرد: تاکنون ۶۳۹ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که ۱۰۵ اثر مربوط به بخش بین الملل و ۱۵۰ اثر نیز در بخش کودک بوده است.

وی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی در بخش بین الملل از ۲۰ کشور دنیا به دبیرخانه این جشنواره بوده و با توجه به اینکه برای اولین سال این بخش در نظر گرفته شده است نوید بخش استقبال گسترده تر هنرمندان کشورهای مختلف دنیا از این رویداد فرهنگی و هنری در سنوات آینده را می دهد.