احمد شاکر از خلبانان هوانیروز جمهوری اسلامی ایران بابت سوءبرداشت از صحبتهایش در برنامه تلویزیونی انتهای الوند از تمامی مردم کردزبان عذرخواهی کرد و گفت: بهترین دوستانم کردزبان هستند.

احمد شاکر در گفتگو با کُردتودی در خصوص حاشیه های حضورش در برنامه چند شب پیش انتهای الوند که از شبکه دو سیما پخش می شود و اظهاراتی در خصوص رویارویی او با گروهک های ضدانقلاب, گفت: منظور بنده از اینکه در آن برنامه عنوان کردم گوشت خلبانان را با قیمتهای میلیونی خریداری می کردند, این بود که ضد انقلاب برای ایجاد رعب و وحشت در بین خلبانان هوانیروز این مطالب را پخش می کرد تا خلبانان را از هدف قرار دادن مواضع ضدانقلاب باز دارد.

وی افزود: بنده عاشق مردم کردستان هستم و با افتخار هم می گویم که بهترین دوستانم کردزبان هستند.

شاکر ادامه داد: من برای دفاع از مردم کرد خطرات حضور در جبهه کردستان را به جان خریدم و چگونه ممکن است به این مردم دوست داشتنی و بافرهنگ توهین کنم.

این خلبان هوانیروز عنوان کرد: اکنون نیز حاضر هستم جان خود را فدای مردم کردستان کنم و این گفته را از صمیم قلب بر زبان می آورم.

شاکر افزود: چگونه ممکن است من به مردمی که شهید خالد حیدری اولین شهید خلبان هوانیروز در دفاع مقدس فرزند راستین آنها بود اهانت کنم.

وی افزود: این شیطنت رسانه ای و به حاشیه بردن اظهارات من که فقط و فقط یک سوءبرداشت بود توسط دشمنان خارجی بزرگنمایی و هدایت شد تا بین قومیتهای ایران اسلامی اختلاف ایجاد کنند و موجب رنجش خاطر کردزبانهای عزیز و گرامی شوند.

وی افزود: از همین تریبون از تمامی مردم کردزبان عذرخواهی می کنم و با افتخار می گویم, یکی از افتخارات من در زندگی, دوستی با کردهای غیور و بافرهنگ بوده است.

انتهای پیام