فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج از حضور گروه جهادی پزشکان و دندانپزشکان بسیجی در دهستان نگل طی روزهای ۱۳ لغایت ۱۵ خرداد ماه خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری عصر امروز در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان در سنندج اظهار کرد: همزمان با ایام ارتحال امام خمینی (ره) و به دعوت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج شاهد حضور گروه جهادی رأیت العباس متشکل از ۷۰ نفر پزشک و دندانپزشک بسیجی خواهر و برادر در این شهرستان هستیم.

وی افزود: پزشکان و دندانپزشکان حاضر در این گروه جهادی طی روزهای سیزدهم لغایت پانزدهم خرداد ماه جاری با حضور در دهستان نگل اقدام به ویزیت رایگان و معالجه بیماران روستاهای آن منطقه می کنند.

عسکری اعلام کرد: در این اردوی جهادی خدمات دندانپزشکی در قالب ۱۰ یونیت مجهز از ترمیم و عصب کشی تا معالجه تکمیلی به بیماران ارائه می شود.

وی افزود: پزشکان عمومی، طب اورژانس، طب اسلامی، ماما، متخصص قلب و عروق، ارتوپد، اطفال، پوست و مو، گوش و حلق و بینی، خدمات آزمایشگاهی از دیگر گروه هایی هستند که در این اردوی جهادی حضور دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اعلام کرد: این گروه جهادی با هزینه شخصی خود و کمک های خیرین در این اردوی سه روزه علاوه بر ویزیت رایگان بیماران بیش از ۱۵ میلیارد ریال دارو و پنج میلیارد ریال وسایل دندانپزشکی را نیز به مردم تقدیم خواهند کرد.

عسکری از همه خیرین و گروه های مردمی منطقه خواست که بیماران نیازمند را در منطقه برای معالجه و بهره مندی از خدمات این گروه جهادی طی روزهای مدنظر رهنمون کنند.