استاندار کردستان گفت: اجتماع باشکوه «سلام فرمانده» نماد و سمبلی برای فرمانبرداری از ولی امر مسلمین جهان و تقدیم پرچم این انقلاب از دستان مقام معظم رهبری به دستان حضرت ولیعصر (عج) است.

به گزارش نوای آبیدر، اسماعیل زارعی‌کوشا عصر دوشنبه در تجمع دهه نودی های کردستان در سالن آزادی سنندج اظهار کرد: در ایام دهه کرامت و سالروز آغاز رهبری مقام معظم رهبری هستیم و در این اجتماع باشکوه که نماد و سمبلی است برای فرمانبرداری از ولی امر مسلمین جهان و تقدیم پرچم این انقلاب از دستان مقام معظم رهبری به دستان حضرت ولیعصر (عج) شاهد اجتماع باشکوه کودکان دهه نودی کردستان هستیم.

وی افزود: امروز همه جهانیان می دانند که این انقلاب با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و با رهبری مقام معظم رهبری از گردنه های سخت عبور کرده است.

استاندار کردستان تصریح کرد: امروز دهه نودی ها اعلام می کنند که می خواهند پرچم انقلاب را به سرمنزل مقصود برسانند و این اجتماع نیز در همین راستاست.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: اخلاص در شاعر، خواننده و تنظیم کننده این آهنگ موجب شورآفرینی در بین دهه نودی ها شده است.

وی افزود::معنویت در انقلاب، حماسه و شور، شخصیت پردازی در این سرود، مقاومت، ایستادگی کردن و توجه به مقام امامت و حضرت ولیعصر (عج) از جمله ویژگی های این سرود انقلابی است و این استقبال پرشور در کردستان و در نقاط کشور مؤید این امر است.