همزمان با سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی و با حضور نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری،مرحله هفتم رزمایش کمک مومنانه در سنندج آغاز شد.

به گزارش نوای آبیدر،خزایی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج عصر امروز در مراسم آغازین مرحله هفتم رزمایش کمک مومنانه با تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: در هر جایی حرف مقاومت در برابر زورگویان و مستکبران می شود نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مطرح می شود و این شهید والامقام نماد استکبارستیزی، ایثار و مقاومت در برابر زورگویان هستند.

وی افزود: شهادت سپهبد سلیمانی یک حادثه تاریخی و برای همیشه در تاریخ ملت ایران ثبت شد.

خزایی اظهار کرد: شهید سلیمانی تبلور ارزش های فرهنگی ملت ایران بود و با جایگاه قهرمانی ملی از میان ما به آسمان ها عروج کرد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در ادامه سخنان خود به میزان کمک های مومنانه در شش مرحله گذشته این رزمایش اشاره کرد و گفت: سپاه سنندج با حمایت سپاه بیت‌المقدس استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی همزمان با سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی اقدام به توزیع مرحله هفتم این رزمایش کرده است.

خزایی اعلام کرد: تاکنون ۱۴هزار و ۳۸۶ بسته معیشتی و ۵ هزار و ۸۵۰ بسته بهداشتی در بین افرادی که در سامانه ویژه این رزمایش ثبت شده اند اعطا شده است.

وی افزود: در این مرحله نیز ۵۰۰ بسته معیشتی در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت.