مدیر شهرداری منطقه سه سنندج گفت: در راستای ساماندهی بلوار نظام مهندسی در فاز نخست عملیات احداث 4500 متر مربع فضای سبز در حاشیه این بلوار آغاز شد.

به گزارش نواي آبيدر> فواد كريمي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بلوار نظام مهندسی  یکی از بلوارهای سطح شهر است که در سال ۹۴ به بهره برداری رسید.

وي افزود: سال گذشته و در راستای ساماندهی بلوارهای سطح منطقه عملیات ساماندهی و احداث فضای سبز در بلوار ساحلی و بلوار انتظام انجام شد.

 

كريمي خاطرنشان كرد: بلوار نظام مهندسی هم یکی دیگر از بلوارهای سطح منطقه است که عملیات ساماندهی آن در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی از آغاز عملیات احداث ۴۵۰۰ مترمربع فضای سبز در بلوار نظام مهندسی سنندج خبر داد و گفت: طول این بلوار یک کیلومتر و عرض آن ۳۶ متر است.

وی تصریح کرد: در راستای احداث فضای سبز در بلوار نظام مهندسی تا کنون عملیاتی نظیر جدول گذاری، خاکریزی، نصب روشنایی، نصب ست بازی و عملیات هدایت آبهای سطحی این بلوار انجام شده است.

 

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج با بیان اینکه ساماندهی بلوار نظام مهندسی در چندین فاز اجرا خواهد شد، گفت: امیدواریم با احداث فضای سبز به ویژه در حاشیه بلوارها و توسعه سرانه فضای سبز در سطح شهر بتوانیم موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم.