به گزارش نوای آبیدر، حشمت‌اله صیدی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: امسال این شهرداری با وجود تمام محدودیت های مالی و کرونایی توانست در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان اقدامات اساسی را صورت دهد.   وی بیان کرد:  طرح‌های بزرگ عمرانی و رفاهی در سال‌جاری در نقاط مختلف سطح […]

به گزارش نوای آبیدر، حشمت‌اله صیدی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: امسال این شهرداری با وجود تمام محدودیت های مالی و کرونایی توانست در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان اقدامات اساسی را صورت دهد.

 

وی بیان کرد:  طرح‌های بزرگ عمرانی و رفاهی در سال‌جاری در نقاط مختلف سطح شهر آغاز شد که با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم برخی از این طرح‌ها اتمام و آماده بهره‌برداری است.

 

 

وی از بهره‌برداری ۶ طرح عمرانی، خدماتی و رفاهی به مناسبت دهه مبارکه فجر خبرداد و گفت: برای تکمیل این طرح‌ها بیش از ۷۶ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

 

 

صیدی افزود: پیاده راه فردوسی یکی از بزرگترین طرح‌های عمران شهری بود که با تلاش همه جانبه این شهرداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان در سال‌جاری اجرا شد و در فصل عمرانی امسال تکمیل شد. وی گفت: برای اجرای این طرح تأثیرگذار در ارتقاء سیما و منظر شهری این شهرداری ۴۰ میلیارد تومان هزینه صرف نمود که با احتساب هزینه کرد دستگاه‌های خدمات رسان بیش از ۵۰ میلیارد تومان جهت اجرای طرح پیاده راه فردوسی هزینه صرف شد.

 

وی اعلام کرد: بو ستان ۲۰ هکتاری تفریحی، ورزشی و فرهنگی دگران سنندج هم یکی دیگر از طرحهایی است که با همت شهرداری منطقه سه احداث شد و برای احداث این بوستان زیبا و دلنشین ۸ و نیم میلیارد تومان هزینه صرف شد.

 

 

صیدی عنوان کرد: احداث مجتمع تجاری – خدماتی میدان مولوی بعنوان یکی از پروژه‌های مشارکتی این شهرداری در شش طبقه از جمله دیگر طرحهایی است که با هزینه ۲۰ میلیارد تومانی آماده بهره‌برداری است.

 

وی گفت: احداث پایانه حمل و نقل عمومی در میدان آزادی، احداث پارک حاشیه ای ۲۲ هزار مترمربعی در بلوار ساحلی و همچنین احداث پارک حاشیه ای ۱۸ هزار مترمربعی بلوار انتظام سه طرح عمرانی دیگر است که با هزینه ۷ و نیم میلیارد تومانی به مناسبت دهه مبارکه فجر آماده افتتاح است.

 

 

شهردار سنندج اعلام کرد: چندین طرح دیگر عمرانی و رفاهی این شهرداری در مراحل پایانی است که امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک آن رابه اتمام برسانیم.

 

انتهای پیام/