مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن آباد سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 30 هزار مترمربع از معابر و محلات این ناحیه با 4 هزار تن آسفالت بهسازی شده است.

سامان سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار نوای آبیدر  اظهار کرد: برخی از معابر ناحیه منفصل شهری حسن‌آباد به دلیل نداشتن زیرساخت‌های اصولی و مناسب از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری حسن‌آباد سنندج عنوان کرد: آسفالت و بهسازی معابر و محلات یکی از مطالبات بحق ساکنان ناحیه منفصل شهری حسن آباد است.

وی گفت: امسال در راستای بهسازی معابر و محلات این ناحیه اقدامات مناسبی صورت گرفته و معابری که از لحاظ زیرساختی مشکل نداشت جهت آسفالت و بهسازی در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال‌جاری تا کنون ۳۰ هزار مترمربع از معابر و محلات این ناحیه و با ۴ هزار تن آسفالت؛ بهسازی شده است.

سعیدی بیان کرد: اجرای ۴۵ هزار مترمربع اساس، ۳۵ هزار مترمربع تسطیح و رگلاژ و ۵ هزار مترمکعب خاکریزی از دیگر اقدامات عمرانی انجام شده در این بازه زمانی بوده است.

وی اجرای ۵ هزار مترطول جدول‌گذاری، ۶۰۰ مترمربع دیوارچینی، کرسی چینی و اجرای پله سنگی و نصب ست بازی کودکان را از دیگر اقدامات این شهرداری در سالجاری در ناحیه منفصل شهری حسن آباد برشمرد.