معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان از برخورد یک دستگاه وانت مزدا و یک دستگاه تریلر در محور دیواندره_ سقز و همچنین برخورد کامیون با موتور سیکلت در محور دیواندره_سنندج خبر داد.

به گزارش نوای آبیدر،‌مهدی خوش قدم  اظهار کرد: عصر شنبه، در حادثه رانندگی اول یک دستگاه وانت مزدا و یک دستگاه تریلر، ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ۳۳ کیلومتری محور دیواندره_سقز منجر به فوت ۳ نفر شد.

 

خوش قدم عنوان کرد: پس از وقوع این حادثه و اطلاع مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر تیم عملیاتی پایگاه امداد جاده ای زرینه اوباتو به محل حادثه اعزام شدند و عملیات امدادی خود را ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز نمودند.

 

 

وی اظهار داشت: در این حادثه ۵ نفر سرنشین بودند که ۳ نفر از سرنشینان فوت شده، توسط تیم عملیاتی هلال‌احمر رها سازی شدند و دو نفر مصدوم که توسط اورژانس به بیمارستان امام خمینی شهرستان دیواندره انتقال یافت.

 

وی در ادامه افزود: با همت نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای، عملیات در ساعت ۲۱:۳۰ پایان یافت و اقدامات لازم توسط تیم امدادی و اورژانس انجام شد.

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان در ادامه اذعان داشت:‍ درمحور دیواندره_سنندج، ۸ کیلومتری باقرآباد به طرف سنندج برخورد کامیون با موتور سیکلت تصادف دومی رخ داد که منجر به مصدوم شدن ۲ نفر و  ۱ فوتی شد.

 

 

خوش قدم افزود: پس از اطلاع مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر تیم عملیاتی پایگاه امداد جاده ای باقرآباد سنندج به محل حادثه اعزام شدند و عملیات امدادی خود را ۱۸:۵۵ دقیقه آغاز نمودند که متاسفانه این حادثه نیز ۲ نفر مصدوم و یک نفر فوتی داشت که فرد فوت شده توسط تیم عملیاتی هلال‌احمر رها سازی شد.

 

وی اشاره کرد: با همت نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای، عملیات رهاسازی، انتقال و امدادرسانی در ساعت ۱۹:۳۰ پایان یافت و اقدامات لازم توسط تیم امدادی انجام شد.