فرمانده انتظامی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۲۲ میلیارد تومان کالای قاچاق و ۴۵۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

به گزارش نوای آبیدر ،سردار علی آزادی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قدردان تلاش های اصحاب رسانه در عرصه جهاد تبیین هستیم.

وی افزود: کار خبرنگاری همچون متولیان حوزه انتظامی تعطیل بردار نیست و استرس های بسیاری را برای خبرنگاران دارد.

فرمانده انتظامی کردستان با محکوم کردن سخنان سخیف یکی از سران فتنه تصریح کرد: دشمنی این فرد نسبت به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و آموزه های اسلامی برای همگان نمایان شده و این افراد از ترحم نظام اسلامی سوءاستفاده می کنند.

سردار آزادی خاطرنشان کرد: اگر شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق با داعشیان نمی جنگیدند الان ما باید داخل کشور با این گروه های خبیث می جنگیدیم و استقلال و عزت کشورمان خدشه دار می شد.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: کردستان از لحاظ میزان جرایم نسبت به جمعیت در رده سی ام کشور قرار دارد و این نشان از فرهنگ غنی مردم استان است.

فرمانده انتظامی کردستان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۱۰ معتاد متجاهر جمع آوری شده است و این روند با تمام توان در دست اقدام است.

سردار آزادی افزود: در کردستان بالغ بر ۶۳۰ هزار خودرو داریم و در این راستا به شورای ترافیک استان نمره منفی می دهیم چون عملکرد بسیار مناسبی نداشته اند.

وی اعلام کرد: در کشف سرقت میانگین کشوری ۶۳ درصد است ولی در کردستان ۷۳ درصد موفق به کشف سرقت ها شده‌ایم.

فرمانده انتظامی کردستان خاطر نشان کرد: در حوزه جرایم رایانه ای نیز ۸۶ درصد از پرونده ها منجر به کشف شده است.

سردار آزادی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون۴۵۱ کیلوگرم کشفیات انواع مواد مخدر و ۲۲۲ میلیارد تومان کشفیات کالای قاچاق داشته ایم.

وی اظهار داشت: ۸۵ درصد پرونده های مشاجره های خانوادگی در مراکز مشاوره ای انتظامی استان منجر به سازش شده است.