رضا طوسی کارمند اهل سنت کمیته امداد امام خمینی (ره) سنندج به عنوان سرپرست این نهاد خدمت رسان انقلابی در استان کردستان معرفی شد.

به گزارش نوای آبیدر، مراسم معارفه سرپرست جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کردستان روز دوشنبه برگزار شد و رضا طوسی کارمند اهل سنت متولد و ساکن سنندج به عنوان اولین سرپرست اهل سنت این نهاد انقلابی در کردستان معرفی شد.
سید علی موسوی جم مدیر قبلی این نهاد انقلابی اظهار کرد: دوران مدیریت بنده در این نهاد دوران کوتاهی بود که جزو بهترین دوران کاری بنده بوده و  اگر عملکردی در این مدت حاصل شده نتیجه تلاش و زحمات همه کارکنان بوده است.
وی افزود: کار در این نهاد و گره گشایی از نیازمندان همانطور که در احادیث و کلام بزرگان اشاره شده  ارزشمند و خوشایند است.
مدیر کل قبلی کمیته امداد کردستان گفت: باتوجه به اینکه قبلا در جاهای مختلفی کارکرده ام نوع تفکر غالب در کمیته امداد متفاوت است و کسب رضای خلق و خدا در اولویت کارهای این نهاد است و همکاری خوبی در بین کارکنان وجود دارد.
وی عنوان کرد: حفظ کرامت مددجویان و کارکنان جزو اولویت های بنده بود که در زمینه مددجویی به تمامی شهرستانها تفویض اختیار شده بود تا از رفت و آمد و به زحمت افتادن افراد تحت حمایت به سنندج خودداری شود.
موسوی جم گفت: طی چند ماه گذشته حوزه نظارت و بازرسی را مسئول پیگیری درخواست های مددجویی کرده بودم تا در ارائه خدمات به مددجویان تسریع شود و این کار موجب بهبود عملکرد شده بود.
در ادامه این جلسه رضا طوسی، سرپرست کمیته امداد کردستان ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد رئیس کمیته امداد کشور و شورای ارزشیابی دفتر مرکزی برای انتصابش عنوان کرد:  امید است در دوران مسئولیت بنده با همکاری و همدلی همه کارکنان زمینه کسب رضایت خانواده های تحت حمایت فراهم شود.
وی افزود: ما در این نهاد وظیفه نوکری و خدمت گذاری به خانواده های تحت حمایت و نیازمند را داریم و تنها چیزی که ارزشمند است کمک به مردم و حل مشکلات این خانواده ها است.
سرپرست کمیته امداد کردستان در پایان از خدمات مدیر کل قبلی تقدیر و تشکر کرد و گفت: قطعا دکتر موسوی جم در مسئولیت جدید خانواده های تحت حمایت را فراموش نخواهند کرد و در جهت حل مشکل این عزیزان با این نهاد همکاری و همراهی خواهند داشت.
رضا طوسی کارمند اهل سنندج بوده و پیش از این به عنوان مسئول شعبه یک کمیته امداد امام خمینی (ره) سنندج مشغول به فعالیت بود.
لازم به ذکر است سید علی موسوی جم طی حکمی به عنوان مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.