فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۱۰۲ میلیارد تومان کمک معیشتی و بسته های بهداشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه به نیازمندان کردستان اهدا شده است.

به گزارش نوای آبیدر، سردار سید صادق حسینی عصر امروز در دوازدهمین دوره رزمایش کمک مومنانه در سنندج اظهار کرد: امشب میلاد امام حسن مجتبی است و ایشان سه مرحله تمام اموال خودش را به نیازمندان هدیه کرد به همین مناسبت مرحله دوازدهم رزمایش کمک مومنانه را در ماه مبارک رمضان اجرا می کنیم.

وی افزود: در این مرحله ۶۲۵۰ بسته معیشتی و ۵۳ سری جهیزیه توزیع می شود که ارزش ریالی آن ها سه میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان است و به کمک بنیاد علوی، ستاد اجرایی فرمان امام و بسیج کارمندان تهیه شده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: در این مدت بسته های معیشتی و بهداشتی و پیگیری درمان نیازمندان صورت گرفته و در قالب طرح شهید سلیمانی خدمات قابل توجهی در سه ماهه چهارم سال ۹۹ به مردم صورت گرفت که بیماری کرونا را در حد قابل قبولب مهار کنیم.

سردار حسینی تأکید کرد: ظرفیت های سپاه را برای خدمت به مردم در مکان ها و زمان های مختلف در نظر گرفته ایم تا پایان ریشه کنی این ویروس در کنار مردم خواهیم بود.

وی اظهار داشت: از ابتدای رزمایش های کمک مومنانه تاکنون ۱۰۲ میلیارد تومان کمک توزیع کردیم و این روند همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه سخنان خود به خدمات بسیج جامعه پزشکی به مردم استان اشاره کرد و گفت: تیم چشم پزشکی اعزامی از تهران در همه شهرستان های استان حاضر شد و ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر را ویزیت کردند و به هشت هزار و ۲۰۰ بیمار نیازمند هم عینک رایگان اهدا کردند.

سردار حسینی افزود: این تیم متخصص چشم پزشکی ۶۳ عمل جراحی سنگین را هم برای بیماران نیازمند استان انجام دادند.

وی در پایان سخنان خود از مردم استان خواست که

توجه ویژه ای به رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند چون در پیک چهارم هستیم و هرچقدر رعایت کنیم در مهار آن کمک کرده ایم.

انتهای پیام/