سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مرزنشینان استان کردستان با رشادت ها و دلیرمردی های خود همواره محافظان اصلی مرزهای این مرز و بوم هستند.

به گزارش نوای آبیدر سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس در دیدار با خانواده شهدای روستای نی اظهار داشت: به پاس خون شهدا و دلاورمردی های و رشادت های شهیدان مرزبانی،  امروز شاهد امنیت پایدار در مرزها و کشور هستیم.

 

سردار حسینی افزود: دانشگاه شهادت، چنين دانشجويان پرافتخاری را در خود پرورش داده كه برای دفاع از وطن جان خود را بر كف گذاشته و تا آخرين قطره خون از تماميت ارضی اين كشور دفاع مي كنند.

وی تاکید کرد: مرزنشینان چشمان بیداری هستند كه شبانه روز از نماد حاكمیت ملی این كشور یعنی مرزهای پهناور آن مراقبت و محافظت می كنند تا ایرانیان بتوانند معنای واقعی امنیت را دریابند.

 سردار حسینی با بیان اینکه نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی کشور با هوشیاری کامل از  سرمایه‌ها و دستاوردهای این ملت حراست و پاسداری می کنند، گفت: مردم ما همواره به وجود نیروهای مرزبانی که حافظ  امنیت این کشور هستند  افتخار می‌کنند و  بر این باورند که مرزنشینان استان به عنوان مردمانی شریف و نجیب حافظان اصلی مرزهای کشور هستند .

سردار حسینی با بیان این‌که مرزهای استان جزو امن ترین مرزهای کشور است، گفت: دشمن همواره به دنبال روزنه ‌ای است كه از آن طريق بتواند به کشور ضربه و در آن خلل ايجاد كرده اما در این میان مرزنشینان این سرزمین با هوشیاری کامل مانند سدی در مقابل آنان عمل کرده اند.

وی ضمن قدردانی از مجاهدت‌های مرزبانان و تلاشگران این عرصه گفت: مرزنشینان استان با رشادت ها و دلیری های خود همواره محافظان اصلی مرزهای این خطه هستند.