امام جمعه سنندج گفت: راهپیمایی خودرویی و موتوری مردم کردستان در روز ۲۲ بهمن نشان داد که کردستانی ها همواره برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی پیش قدم هستند.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج با تقدیر از حضور و مشارکت گسترده مردم انقلابی کردستان در گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: کردستانی ها همواره در دفاع از ارزش های انقلاب پیش گام بوده و در ۲۲ بهمن امسال هم این مهم را دوباره اثبات کردند.
وی افزود: از صدر اسلام تاکنون مسلمانان برای دفاع از ارزش های اسلامی از جان و مال خود گذشته اند تا این آیین الهی در جامعه بشریت نمودی عملی داشته باشد.
امام جمعه سنندج تصریح کرد: طی چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران نیز دشمنان اسلام از هر تلاشی برای ضربه زدن به مردم مسلمان ایران بهره برده اند.
ماموستا رستمی افزود: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است و باید همه ما با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در این مسیر گام برداریم.
امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از از خطبه های این هفته از رواج مد و مدگرایی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان انتقاد کرد و گفت: فرهنگ منحط غرب اگر فایده ای داشت برای خود اروپایی ها و آمریکایی ها مفید واقع می شد و بنیان خانواده ها و مبانی اخلاقی در جامعه غرب زیر سؤال نمی رفت.
ماموستا رستمی همه نمازگزاران سنندجی را به روشنگری و ترویج مبانی هویت بخش اسلامی در بین نسل جوان جامعه سفارش کرد و گفت: این مهم یک وظیفه ملی و دینی است و همه ما باید نسبت به آن احساس مسئولیت کنیم.
انتهای پیام/