کارگران نمونه شهرداری سنندج به مناسبت هفته کار و کارگر تجلیل شدند.

به گزارش نوای آبیدر ،صبح امروز در مراسمی با حضور شهردار سنندج کارگران نمونه شهرداری این شهر به مناسبت هفته کار و کارگر تجلیل شدند.

شهردار سنندج در این مراسم با بیان اینکه بخش عظیمی از پرسنل شهرداری از جامعه کارگری هستند، اظهار کرد: همواره در طول سال و بصورت شبانه روزی در حال خدمات‌رسانی به شهروندان فهیم هستند.

حشمت‌‌اله صیدی عنوان کرد: کارگران شهرداری همواره در طول سال و در زمان بحران‌ها در خط مقدم خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

وی گفت: تلاش کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری در تمامی بخش‌ها اعم از پاکبان‌ها، کارگران آرامستان ، فضای سبز و عمران در شرایط سخت کرونایی قابل تقدیر است.

صیدی افزود: نظم بخشی ،ساماندهی و تلاش در راستای رعایت عدالت نسبی از جمله اهداف و اقدامات مدیریت شهری در این دوره جهت رضایتمندی کارگران گرانقدر بوده است .

وی گفت: خوشحالم که امروز شهرداری از لحاظ ساماندهی پرسنل و نیروی انسانی دارای ساختار قابل قبولی است.

شهردار سنندج در پایان عنوان کرد: بی‌شک رضایتمندی حاصل شده از فعالیت‌های شهرداری در این دوره مرهون تلاش و خدمات رسانی شایسته شما کارگران عزیز به شهروندان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج نیز در این مراسم با گرامیداشت روز کارگر بیان کرد: در ابتدای ورود به مجموعه مشکلات و بی‌نظمی‌هایی در حوزه نیروی انسانی وجود داشت.

کمال کاظمی افزود: در همین راستا با همکاری حوزه سرمایه انسانی احیاء ساختار پرسنل شاغل در شهرداری سنندج بویژه پرسنل شرکتی که بخش عظیمی از نیروی انسانی را تشکیل می‌داد؛ در دستور کار قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شوراهای کار در شهرداری سنندج تشکیل شده و طرح طبقه‌بندی مشاغل اجرا شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این برای حل مشکل سنوات تجمیعی بازنگری‌های لازم انجام شد و گروه‌های شغلی نیز پس از بررسی اصلاح شد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کارگران نمونه شهرداری سنندج تجلیل بعمل آمد.