همزمان با هفته گرامیداشت بسیج از کارکنان نمونه بسیجی شهرداری سنندج تجلیل به عمل آمد.

به گزارش نوای آبیدر، سید انور رشیدی روز سه شنبه در این مراسم اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج جمع شده‌ایم تا از ایثار و فداکاری و مجاهدت بسیجیان نهاد خدمت رسان شهرداری تجلیل کنیم.

وی افزود: برای همیشه قدردان مجاهدت و همت متعالی بسیجیان هستیم و خدمات این نهاد مقدس و انقلابی در عرصه دفاع مقدس، محرومیت زدایی و سازندگی قابل تقدیر است.

شهردار سنندج تصریح کرد: مجموعه بسیج در قالب طرح کرامت در کنار شهرداری بوده و منشأ خدمات ارزنده ای در سطح شهر سنندج بوده و قدردان مجموعه بسیج در این زمینه هستیم.

سرهنگ حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در این مراسم اظهار کرد: پایگاه بسیج شهرداری سنندج یکی از موفق ترین و بهترین پایگاه های سطح شهر بوده و از همراهی و پشتیبانی مجموعه شهرداری در مناسبت های ملی و مذهبی به ویژه تشییع پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی تقدیر می کنیم.

وی افزود: بسیج یک تشکل صرف سازمانی نیست بلکه یک تفکر برگرفته از اندیشه های ناب اسلامی است و ویژگی های یک بسیجی بر اساس تراز اسلام ناب محمدی(ص) است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: بسیجی کسی است که زندگی خود را صرف اسلام کند و خدمت به مردم در این عرصه اولویت است.

سرهنگ عسکری افزود: خلوص نیت اولین ویژگی یک بسیجی است و باید همواره خدا را ناظر بر اعمال و رفتار خویش ببیند.

وی خاطرنشان کرد: مردم داری، تواضع و فروتنی، دینداری و آراستگی دینی از دیگر ویژگی های یک فرد بسیجی است.

اسعد فرهادی مسئول پایگاه بسیج خاتم الانبیا شهرداری سنندج نیز در این مراسم اظهار داشت: این پایگاه حدود هزار نفر عضو دارد و تمامی سازمان ها و مناطق شهرداری سنندج را پوشش می دهد و ده ها بسیجی نمونه را در مجموعه داریم.

در ادامه این مراسم از کارکنان نمونه بسیجی شهرداری سنندج تجلیل به عمل آمد.