چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور ۱۲ تیم در سنندج آغاز شد.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، مجتبی فرامرزی روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه این رویداد اظهار کرد: چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان کردستان به صورت همزمان با سراسر کشور از امروز تا ۲۷ آبان ماه برگزار می‌شود.

وی گفت: این رویداد ۴۸ ساعته تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزار‌های تلفن همراه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، در سایت رویداد ثبت نام کردند.

فرامرزی افزود: امسال در کنار رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال، اولین رویداد مردم‌پایه نیز برگزار می‌شود و عموم مردم می توانند در سه بخش کلیپ و ویدئو‌های موبایلی، پوستر و آثار گرافیکی و عکس و عکس‌نوشت آثار خود را ارسال کردند که روز جمعه برگزیدگان این بخش هم مشخص می شوند.

مسئول فضای مجازی بسیج استان کردستان با بیان اینکه شناسایی استعداد‌ها و ارتقای توانمندی‌های فنی و خلاقانه حوزه تولیدات دیجیتال مردم استان از اهداف مورد نظر برگزاری این رویداد است، عنوان کرد: در حوزه تولید محتوای انقلابی و ارزشی، خلأ‌هایی وجود دارد که با شناسایی فعالان انقلابی این حوزه می‌توان این خلأ‌ها را به حداقل رساند.

وی خاطرنشان کرد: برای این رویداد ۱۲ تیم اعلام آمادگی کردند که برگزیدگان این رویداد علاوه بر معرفی در مرحله استانی و دریافت جایزه نقدی، مجوز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار خواهد شد را دریافت می‌کنند.