فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای ایمان به خداوند متعال، رهبری امام خمینی(ره) و حضور گسترده مردمی شکل گرفته و اتحاد مردم شاکله اصلی آن است.

به گزارش نوای آبیدر ،سرهنگ حسن عسکری عصر شنبه در جشن انقلاب مردم روستای بهارستان سنندج اظهار کرد: یکی از مهمترین ویژگی های انقلاب اسلامی که آن را از سایر انقلاب ها متمایز می کند مردمی بودن به معنای واقعی کلمه است.

وی افزود: انقلاب اسلامی بر مبنای ایمان به خداوند متعال، رهبری امام خمینی(ره) و حضور گسترده مردمی شکل گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار داشت: هیچ کس این ادعا ندارد که انقلاب اسلامی به همه اهداف خود دسترسی پیدا کرده است و دلیلیش هم این است چون انقلاب اسلامی وابسته به هیچ قدرتی نبود، منافع قدرت های بزرگ را به خطر انداخت و این امر موجب دشمنی قدرت های بزرگ با انقلاب اسلامی شد.

سرهنگ عسکری افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفین دنیاست و هر جا یک مستضعف هست بر اساس آموزه های دینی از آن ها حمایت کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد اعتماد به نفس در بین کشورهای اسلامی منطقه هستیم و رژیم صهیونسیتی نتوانسته است اهداف غاصبانه خود در کشورهای منطقه را دنبال کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: انقلاب اسلامی روحیه خودباوری را در بین مسلمانان منطقه تقویت کرده است و یکی از برکات جمهوری اسلامی ایجاد وحدت در بین مسلمین بوده چرا که انقلاب اسلامی ایران محدود به یک مذهب اسلامی خاص نیست.

سرهنگ عسکری افزود: امروز می بینیم که ایران اسلامی منادی وحدت در بین مسلمین دنیاست در حالی که غرب تمام تلاش خود را به کار گرفته که در بین مسلمانان تفرقه ایجاد کند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی منافع غربی ها را در تمام دنیا به خطر انداخته و همین امر موجب وحشت دشمنان شده است.

سرهنگ عسکری افزود: در طول این ۴۳ سال هیچکدام از بزرگان انقلاب مباحث تفرقه افکنانه در خصوص مذاهب اسلامی را بیان نکرده اند و هرگونه اقدام تفرقه افکنانه را نیز محکوم و حرام شرعی اعلام کرده اند.

وی اظهار کرد: مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و مسئولان باید بدانند که اگر مردم نباشند مسئولی نخواهد بود لذا باید تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیرند.