به گزارش نوای آبیدر، مدیر اداره حقوقی و املاک شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از عمده ترین مشکلات در راستای احداث  و توسعه  سرانه فضای سبز کمبود زمین است. امیر عمیدی بیان کرد: در راستای توسعه سرانه فضای سبز در نواحی منفصل این شهرداری پیگیری های مکرری انجام داده و در همین […]

به گزارش نوای آبیدر، مدیر اداره حقوقی و املاک شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از عمده ترین مشکلات در راستای احداث  و توسعه  سرانه فضای سبز کمبود زمین است.

امیر عمیدی بیان کرد: در راستای توسعه سرانه فضای سبز در نواحی منفصل این شهرداری پیگیری های مکرری انجام داده و در همین راستا اقدام به شناسایی و تملک زمین در ناحیه منفصل شهری نایسر نمود.

وی از واگذاری یک قطعه زمین با کاربری فضای سبز واقع در ورودی ناحیه منفصل شهری نایسر از سوی اداره کل راه و شهرسازی به شهرداری خبر داد و گفت: مساحت این قطعه زمین ۳۱ هزار و ۲۰۳ مترمربع است.

عمیدی خاطرنشان کرد: پس از طراحی های لازم عملیات احداث فضای سبز در این قطعه زمین آغاز خواهد شد.

وی همچنین اعلام کرد: زمین های دیگری در ناحیه منفصل شهری نایسر وجود دارد که در راستای احداث فضای سبز در حال پیگیری آن هستیم و در صورتی دارای سند باشند نسبت به تملک آن ها اقدام و اگر هم جزو اراضی دولتی باشند با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی نسبت به واگذاری آن اقدام خواهیم نمود.