فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: در راستای جهاد تبیین باید زمینه آشنایی نسل جوان با خیانت ها و خباثت های رژیم پهلوی فراهم شود.

به گزارش نوای آبیدر ، سرهنگ حسن عسکری در جشن انقلاب مردمی در محله فرجه سنندج اظهار کرد: چهل و سه سال پیش مردم ایران با تکیه بر آموزه های اسلامی و با تبعیت از امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی افزود: مردم ایران با دستان خالی اما دل هایی پر از ایمان به خداوند متعال در برابر رژیم ستم شاهی ایستادند و دست این رژیم و استکبار جهانی را از کشورمان کوتاه کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج گفت: مردم تلاش کردند و جهاد کردند و خداوند متعال مسیر حق را برای آنان محقق کرد.

سرهنگ عسکری افزود: به این دلیل ایام دهه فجر را ایام الله می دانند این است که در این ایام دست قدرت خداوندی در این روز تجلی پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر قدرت خداوند نبود قطعاً انقلاب اسلامی پیروز نمی شد و بعد از آن نیز دوام نمی آورد چون ما منافع دنیای کفر را به خطر انداختیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار داشت: در جنگ تحمیلی هشت سال بهترین جوانان ما را گرفتند و پس از آن نیز جنگ فرهنگی را بر ما تحمیل کردند و تلاش کردند که اعتقادات جوانان ما را متزلزل کنند.

سرهنگ عسکری افزود: امروز نیز جنگ تمام عیار اقتصادی را علیه ملت ایران راه انداخته اند و تحریم های گسترده ای را علیه مردم تحمیل کرده اند تا از مسیر اعتقادی خویش دست بکشند.

وی خاطرنشان کرد: ان شالله این مشکلات اقتصادی رفع خواهد شد و گشایشی در آینده به وقوع می پیوندد چرا که چشم مستضعفین دنیا به جمهوری اسلامی است تا از این نظام مترقی الگو بگیرند و در برابر حکام ظالم خویش بایستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری تأکید بر جهاد تبیین دارند و باید علما، روحانیون، نخبگان و اندیشمندان جامعه در مسیر روشنگری عمومی تلاش کنند.

وی افزود: نسل جدید و جوان جامعه با خیانت ها و خباثت های رژیم پهلوی آشنا شوند و بدانند در دوران پهلوی اول کوه های آرارات در کردستان به ترکیه دو دستی تقدیم شد و در شرق کشور نیز رودخانه هیرمند را به انگلیسی ها دادند.