امام جمعه سنندج گفت: نزدیک بودن دولتمردان به مردم زمینه ساز تصمیمات درست و فراهم کننده مشارکت گسترده مردمی است.

به گزارش نوای آبیدر، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان کردستان اظهار کرد: سفر تاریخی رهبری به کردستان منشأ برکات بسیاری بود که همچنان این برکات تداوم دارد.
وی افزود: استقبال ویژه مردم کردستان و سخنرانی تاریخی رهبر معظم انقلاب در سفر به استان ما برای همیشه در تاریخ کشور ماندگار است و گرامیداشت سالگرد این سفر پرخیر و برکت یک وظیفه همگانی برای قدردانی از برکاتی است که در این سفر شامل مردم کردستان شده است.
امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود به دیدار جمعی از علما و روحانیون اهل سنت کشور با رئیس جمهوری در هفته اخیر اشاره کرد و گفت: همراهی همه جانبه با طرح های صدفساد و تحول آفرین دولت وظیفه همگانی بوده و ما مردم کردستان نیز از این طرح ها حمایت می کنیم.
ماموستا رستمی با اشاره به طرح جدید هدفمندی یارانه ها افزود: این طرح بهترین برنامه برای تحقق عدالت اقتصادی و اجتماعی در کشور است و انتظار می رود که همه مردم همراهی داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: انتظار می رود که دولتمردان تمام توان خود را با مفسدین اقتصادی و محتکران به کار گیرند.
امام جمعه سنندج تأکید کرد: حمایت متقابل مردم و دولتمردان از همدیگر موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود و همه تحریم ها و هجمه های اقتصادی آن ها را خنثی می کند.
ماموستا رستمی در پایان خطبه های این هفته از رسول الله(ص) به عنوان الگوی جاودانه مسلمانان برای تعالی و عزت یاد کرد و گفت: سیره حضرت محمد مصطفی (ص) سرشار از نیکی ها و خیرخواهی هایی است که با تأسی از آن ها می توانیم به سعادت دنیا و آخرت دست یابیم.