یکی از رسانه های معاند در ادعایی دروغین روز درختکاری امسال در سنندج را به مقابله با تجمع چند زن به مناسبت 8 مارس نسبت داد.

به گزارش نوای آبیدر،‌امسال نیز همچون سال گذشته معاندین برای روز درختکاری در سنندج حاشیه سازی کردند. سال گذشته نیز در روز درختکاری شبکه معاند من و تو چاله هایی که برای کاشت نهال حفر شده بود را به قبرهای اماده برای دفن کشته شدگان کرونا نسبت داد.

 

امسال نیز علی جوانمردی ادمین کانال دروغ پراکن آواتودی مشهور به علی چاخان که مستقیما از سوی موساد و سیا برای شایعه پراکنی بر علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت همه جانبه می شود، با انتشار پستی مدعی شده است که در روز ۱۵ اسفند مصادف با روز درختکاری ماموران نظامی با استقرار در پارک جنگلی آبیدر سنندج مانع از تجمع تعدادی زن به مناسبت ۸ مارس(روز زن در تقویم میلادی) شده اند.

 

این ادعای دروغین #علی_چاخان از آنجا برملا می شود که همانگونه هم خود اشاره کرده هر ساله مردم ایران در ۱۵ اسفند به مناسبت روز درختکاری در مکان های مناسب و موردنظر نهالهایی را غرس می کنند تا این روز را گرامی بدارند و در این روز نیز ادارات مختلف دولتی و نظامی هم به صورت نمادین اقدام به این کار می کنند و قطعا یکی از این ادارات هم نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی است.

 

گویا جوانمردی سطح سواد رسانه ای مردم را تا حدی پایین تصور کرده که به تصویر خودروی راهنمایی و رانندگی در تصویر توجه نکرده است و اگر توجه می کرد می دانست که راهنمایی و رانندگی هیچ وظیفه ای در مقابله با تجمعات ندارد آن هم در کوه و بیابان نه در داخل خیابان!

 

و مهم تر اینکه، دروغگویان عالم خوب می دانند بدون شک ایران اسلامی به جایگاه زن در جامعه و خانواده ارزش والایی بخشیده است، درست برخلاف کشورهای غربی که به زن به عنوان کالایی جنسی نگاه می کنند!!!