حجت الاسلام والمسلمین بهرام آبادی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج معرفی شد.

به گزارش نوای آبیدر، سرهنگ حسن عسکری صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: بیش از ۳۵۰ نشست روشنگری در فضای حقیقی در سطح سپاه سنندج برای ایام انتخابات برگزار شد.
وی افزود: سپاه وظیفه پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را بر عهده دارد و گام اول برای یک پاسدار ابن است که انقلاب اسلامی و آرمان های آن را بشناسد.
سرهنگ عسکری تصریح کرد: سپاه نقش مهمی در تحقق تمدن اسلامی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را بر عهده دارد و علاوه بر پیشگامی زمینه ساز هدایت دیگران هم باشد.
وی افزود: حوزه نمایندگی ولی فقیه پاسدار اعتقادات پاسداران است و از ارکان مهم سپاه به شمار می آید و خوشبختانه در سپاه سنندج شاهد انسجام قابل توجهی در بین ارکان سپاه وجود دارد.
عسکری از خدمات حجت الاسلام موسوی مسئول اسبق نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج تقدیر کرد و گفت: امیدواریم حجت الاسلام بهرام آبادی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج در مسئولیت خویش سربلند و موفق باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفرنژاد نیز در این مراسم اظهار کرد: جمهوری اسلامی همه هستی شیاطین را به چالش کشیده است و دشمنان با شیطنت های خود به دنبال زیر سوال بردن مشارکت مردم در عرصه انتخابات هستند.
وی افزود: در انتخابات حدود ۵۰ درصد مشارکت داشتیم که شرایط کرونایی و نارضایتی مردم از عملکرد بد مسئولان اجرایی در چند سال اخیر در کاهش اندک مشارکت ها بی تاثیر نبوده است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: امیدواریم رئیس جمهور انقلابی با عملکرد خویش زمینه ساز شکل گیری تمدن اسلامی باشد.
حجت الاسلام والمسلمین جعفرنژاد در ادامه سخنان خود از خدمات حجت الاسلام موسوی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سنندج تقدیر کرد و گفت: امیدواریم حجت الاسلام بهرام آبادی کار هدایت اعتقادی، سیاسی و بصیرت افزایی سیاسی را که از وظایف نمایندگی ولی فقیه است در بین آحاد کارکنان این ناحیه پیگیری کند.
وی افزود: ما امروز نیاز داریم که قوی بشویم و در این راستا در بحث سخت افزاری قوی هستیم و باید در قدرت نرم و معنویت هم قوی شویم.
حجت الاسلام والمسلمین جعفرنژاد تصریح کرد: ارتباط با طلاب و روحانیون خارج از سپاه و همه افرادی که می توانند کمک کار نمایندگی ولی فقیه در سپاه باشد باید مد نظر نماینده ولی فقیه در سپاه سنندج باشد.