امام جمعه سنندج گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد که انقلاب اسلامی ایران متعلق به همه ایرانیان بوده و مردم صاحبان و حامیان اصلی آن هستند.

 

به گزارش نوای آبیدر ، ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: کردستانی های مرزدار امروز همگام با دیگر هم وطنان خویش به خیابان ها آمده و بار دیگر با آرمان های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

وی افزود: مردم ایران نشان داده اند که صاحبان و حامیان اصلی انقلاب اسلامی هستند و مشکلات معیشتی و اقتصادی نمی تواند آن ها را از مسیر عدالت خواهی، آزادگی و استقلال منحرف کند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: مردم ایران شایسته والاترین خدمات هستند چرا که با استقامت و پایداری در برابر انواع توطئه ها ایستادگی کرده اند و عزت و اقتدار کنونی کشور را رقم زده اند.

ماموستا رستمی افزود: انتظار داریم مسئولان با تمام توان برای کاهش دغدغه‌های معیشتی مردم تلاش کنند.

امام جمعه سنندج در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: انتظار داریم دولت سیزدهم به وعده های خود در راستای کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم عمل کند و زمینه اشتغال جوانان تحصیلکرده را در استان کردستان فراهم کند.

ماموستا رستمی همچنین بر تقویت امور خیرخواهانه و حمایت از نیازمندان در جامعه تأکید کرد و از نمازگزاران سنندجی خواست که در این ایام بیشتر به فکر مستضعفین و محرومین باشند.