مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان از برگزاری محفل شعر «همسر وفادار» یادواره شهیده فاطمه اسدی با حضور شعرای برتر استانی و کشوری در سنندج خبرداد.

علی عباس داودنیا اظهار کرد: محفل شعر همسر وفادار در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهیده فاطمه اسدی با حضور جمعی از شاعران برجسته استان کردستان و دو چهره ملی روز سه شنبه در سنندج برگزار می‌شود.

وی افزود: شهیده فاطمه اسدی نماد مظلومیت و نمونه‌ای از ایثار و از خودگذشگی شهدای کردستان است که پیکر مطهر وی بعد از گذشت ۳۷ سال انتظار تفحص شده و به همین دلیل باید این همه رشادت به بهترین شکل ممکن به نسل جوان انتقال داده شود.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان تصریح کرد: در راستای معرفی بخشی از ایثارگری ها و رشادت‌های شهیده فاطمه اسدی و دیگر شهدای مظلوم خطه شهیدپرور کردستان، محفل شعر همسر وفادار در سنندج برنامه‌ریزی شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سه‌شنبه هفته جاری ساعت ۱۰ صبح در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان برگزار می‌شود.

داودنیا افزود: در این محفل شعر علاوه بر شعرخوانی تعدادی از شاعران برجسته استان کردستان، از حضور شاعر برجسته کشوری میلاد عرفان‌پور نیز بهره‌مند خواهیم شد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان اظهار کرد: محفل شعر همسر وفادار با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، حوزه هنری انقلاب اسلامی، و اداره کل تبلیغات اسلامی استان در سنندج برگزار می‌شود.

داودنیا به حضور خانواده شهیده فاطمه اسدی در این محفل شعراشاره کرد و گفت: در این مراسم با حضور مدیران و مسئولان استان، از دختر شهیده فاطمه اسدی تقدیر و تجلیل به عمل می‌آید.