امام جمعه سنندج گفت: اسلام دین مشورت است و انتظار می رود متولیان امر با نخبگان و صاحب نظران مشورت کنند چرا که تعالی جامعه در گرو مشورت است.

به گزارش نوای آبیدر ، ماموستا فایق رستمی روز شنبه در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان سنندج اظهار کرد: از تلاش ها و خدمات فرماندار سابق سنندج تقدیر می کنیم و امیدواریم در سنگر خدمت رسانی دیگری به مردم کردستان یاری رساند.

وی افزود: انتخاب فرماندار جدید را نیز که یکی از نیروهای انقلابی و جهادگر استان هستند را به فال نیک می گیریم و امیدواریم با تلاش شبانه روزی خویش زمینه ساز خدمات بسیاری باشد.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: صداقت، امانت داری، خدمت همه جانبه از جمله ویژگی های یک مدیر جهادگر است و امیدواریم همواره این ویژگی ها توسط مدیران جامعه مدنظر باشد.

ماموستا رستمی افزود: اسلام دین توسعه و عمران است و باید مسلمانان غم خوار همدیگر باشند و برای تعالی و آرامش همگانی بکوشند.

وی خاطرنشان کرد: نباید به بهانه تحریم دشمنان از تلاش و کوشش دست برداریم و این امر به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت های انسانی و منابع خدادادی بتوانیم تحریم ها را بی اثر کنیم.

ماموستا رستمی در بخشی دیگر از سخنان خود از صداقت، وفای به عهد و امانت داری از جمله مواردی است که باید توسط مدیران مدنظر باشد.

وی خاطرنشان کرد: اسلام دین مشورت است و انتظار می رود متولیان امر با نخبگان و صاحب نظران مشورت کنند چرا که تعالی جامعه در گرو مشورت است.

امام جمعه سنندج اظهار کرد:برای توسعه و تعالی جامعه اسلامی باید تولید کننده باشیم و موانع پیش روی تولید را رفع کنیم لذا انتظار می رود که فرماندار جدید سنندج در راستی رونق تولید و اشتغال در این شهرستان گام های مؤثری بردارد.