مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: امروز برای القای اندیشه ای به نسل جوان نیازمند استدلال و منطق هستیم و باید در امر تبلیغ از ابزارهای نوین بهره گیریم.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین احمد حاتمیان ظهر امروز در همایش مبلغان دینی که به مناسبت سالگرد تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سنندج برگزار شد اظهار کرد:
دشمنان به شیوه های گوناگون برای به چالش کشاندن انسجام ملت ایران و دلسرد کردن آن ها از نظام تلاش می کنند.
وی افزود: برای انتخابات ۲۸ خرداد نیز شاهد هجمه گسترده رسانه ای و تبلیغی علیه انسجام ملی ایرانیان و مشارکت مردم در عرصه انتخابات بودیم که به فضل الهی با حضور گسترده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد این مهم ثابت شد که علی رغم مشکلات معیشتی و اقتصادی باز هم ایرانیان از اقتدار ملی خویش حفاظت می کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان تصریح کرد: برای رشد جامعه باید بر اساس مبانی و نگرش های انقلابی شاهد اجرای امور باشیم و مسئله تبلیغ دین باید با بهره مندی از شیوه های نوین و همگام با جامعه باشد.
حجت الاسلام والمسلمین حاتمیان افزود: استفاده از ابزارهای جدید در امر تبلیغ دین ضروری است چرا که
امروز برای معرفی هر نظر و اندیشه ای به نسل جوان باید با منطق و استدلال پیش رویم.
وی خاطرنشان کرد: بر همه مبلغان لازم است که تحول عظیمی در نوع ارتباط با مخاطب ایجاد کنند و از شیوه های نوین تبلیغ به نحو احسن بهره گیرند.
در ادامه این مراسم تعدادی از ماموستایان اهل سنت و روحانیون اهل تشیع اشعار و قطعات ادبی را در وصف حضرت امام رضا (ع) قرائت کردند.