نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مردم کردستان همواره در امور خیرخواهانه پیشرو بوده اند و تلاش آن ها در دوران کرونایی هم برای حمایت از نیازمندان و بیماران قابل تقدیر است.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز سه شنبه در دوازدهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در سنندج اظهار کرد: از روزهای نخستین شیوع ویروس کرونا تاکنون مردم و خیرین و نهادهای انقلابی همچون سپاه اقدام به امور نوع دوستانه کردند که امروز شاهد برگزاری دوازدهمین دوره رزمایش کمک های مومنانه هستیم.

وی افزود: ما همه مدیون تلاش های شبانه روزی خادمان عرصه درمان هستیم چرا که این خادمان مردم در این یک سال و چند ماه از شیوع ویروس کرونا با مجاهدتی وصف ناشدنی به یاری مردم شتافتند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی با تقدیر از مشارکت گسترده مردم کردستان در این رزمایش های کمک مومنانه اظهار کرد: مردم شریف کردستان با تقدیم ۵۴۰۰ شهید از جان خود گذشتند و امیدواریم این خوبی ها و تلاش ها تداوم داشته باشد.

وی افزود: کردستانی ها برای عزت ایران اسلامی شهدای بسیاری را تقدیم کردند و امروز هم در دوران کرونایی با حضور گسترده در صحنه به یاری نیازمندان آمده اند و این قابل تقدیر است.