مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اگر بخواهیم تحول در جامعه ایجاد شود نیازمند یک فرد انقلابی هستیم، فردی که مدیریت جهادی را مدنظر قرار دهد و پر کار و بانشاط باشد و تحول آفرین باشد.

به گزارش نوای آبیدر، حجت الاسلام والمسلمین جعفرنژاد در ویژه برنامه ارتحال امام خمینی (ره) در جوار یادمان شهدای گمنام سنندج اظهار کرد: افتخاراتی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی از اول انقلاب تاکنون داشته ایم که انتخابات یکی از این افتخارات است.

وی افزود: از اولین روزهای انقلاب ما به آرای مردم مراجعه کرده ایم و سه ماه پس از پیروزی انقلاب یک رفراندوم انجام شد و در هیچ جای دنیا این سابقه ندارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: ما برای تعیین عالی ترین مقام در کشور نیز رفراندوم برگزار می کنیم و این جزو افتخارات و نعمت های ما بوده و بیانگر قدرتی است که در صندوق آرا وجود دارد.

حجت الاسلام جعفر نژاد افزود: در برخی دوره ها به خاطر نارضایتی از عملکرد بد مسئولین شاهد کاهش اقبال مردمی بودیم اما در دوره بعدی اگر کار خوبی صورت گرفت اقبال عمومی افزایش پیدا کرد و این را می توان مقایسه کرد.

وی تأکید کرد: اگر مردم از نظام خسته بودند صحنه ای مثل تشیع حاج قاسم را نمی دیدیم پس این مهم نشان دهنده این است که مردم از نفوذی ها و از آن هایی خسته اند که فکر می کنند مسئولین کشورهای دیگر کدخدا هستند.

وی افزود: مردم اگر از اصل نظام ناراضی بودند در فتنه ۸۸ با اشاره رهبری حماسه نهم دی صورت نمی گرفت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: قدرت پشتوانه دیپلماسی است و این مهم را همه سیاسیون به آن اذعان دارند اما متاسفانه در این چند سال این افراد نفهمیدند و طی هشت سال اخیر فقط خنده تصنعی به مردم ارایه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین جعفرنژاد تصریح کرد: اگر یک انقلابی یک دولت انقلابی را تشکیل بدهد کار دشمنان ساخته است.

وی در ادامه سخنان خود افزود: شاخص هایی را برای دولت اسلامی می خواهیم که اولین شاخص آن کارآمدی است و در این راستا باید اهداف لازم برای رونق اقتصادی محقق شود.

حجت الاسلام جعفر نژاد اظهار داشت: دولت انقلابی یعنی دولتی که آرمان های شهدا و انقلاب را قبول داشته باشد و برای آن ها تلاش کند و در مقابل دشمن نترسد و به دشمنان اعتماد نکند.

وی افزود: شجاعت و عزتمندی سومین شاخصه دولت انقلابی است و نباید دچار انفعال در سطح بین المللی شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اگر بخواهیم تحول در جامعه ایجاد شود نیازمند یک فرد انقلابی هستیم، فردی که مدیریت جهادی را مدنظر قرار دهد و پر کار و بانشاط باشد و تحول آفرین باشد.

حجت الاسلام جعفر نژاد افزود: باید به این مهم توجه کرد که اگر یک فرد انقلابی آمد می تواند دولت اسلامی را تشکیل دهد لذت امیدواریم در ۲۸ خرداد بتوانیم با مشارکت حداکثری به دولت اسلامی کمک کنیم.