نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در قبل از انقلاب فساد و بی عدالتی سیستماتیک بود و مردم ایران برای مقابله با این فساد قیام کردند و اکنون خدمت به مردم و ایثار جایگزین این منکرات شده است.

به گزارش نوای آبیدر ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی روز پنج شنبه در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در روستای تنگیسر سنندج اظهار کرد: اصل حضور ما در اینجا عرض ادب خدمت مردم تنگیسر و شرکت در جشن انقلاب مردم این خطه از میهن اسلامی است.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم افزود: خداوند متعال برای امتی پیامبرانی فرستاده تا آن ها را به توحید و اجتناب از طاغوت دعوت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: خداوند متعال می فرماید که مسلمانان در زمین بگردند و عاقبت تکذیب کنندگان را جویا باشند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی اظهار داشت: هر انسان مصلح و دادگستری که قصد اعتلای جامعه را دارد باید دو کار را انجام دهد که یکی از آن ها توحید و یکتاپرستی است و در کنار آن نیز اجتناب و مقابله با طاغوت است که انسان ها برای تعالی و عزت خویش باید مدنظر داشته باشند.

وی افزود: انقلاب اسلامی دعوت به توحید بود و استکبارستیزی و اجتناب از طاغوت از اهداف اصلی انقلاب ما بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: عدالت خواهی و توزیع ثروت بر اساس شایستگی افراد از دیگر محورهای انقلاب اسلامی ایران بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی افزود: در قبل از انقلاب فساد و بی عدالتی سیستماتیک بود و مردم ایران برای مقابله با این فساد سیستماتیک قیام کردند.

وی خاطرنشان کرد: نظام اسلامی ایران خواهان بی عدالتی و فساد نیست و ان شاالله با تلاش همگانی شاهد خشکاندن ریشه های فساد خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای امر به معروف و نهی از منکر بود و منکراتی که در گذشته توسط رژیم طاغوت انجام می شد که در نظام اسلامی کنار گذاشته شد و با ایثار و ازخودگذشتگی و خدمت به مردم جایگزین شد.