رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات ساماندهی مسجد نور آبیدر شامل رنگ آمیزی و لکه گیری داخل بنا، لوله کشی آب و فاضلاب و ضوخانه، سرویس بهداشتی، احداث آبخوری جهت استفاده پارک مشاهیر در محوطه، ترمیم مجدد بندکشی محوطه مسجد به طول 500 مترمربع آغاز شد.

به گزارش نوای آبیدر، علی اصغری اظهار کرد: عملیات ساماندهی مسجد نور آبیدر شامل رنگ آمیزی و لکه گیری داخل بنا، لوله کشی آب و فاضلاب و ضوخانه، سرویس بهداشتی، احداث آبخوری جهت استفاده پارک مشاهیر در محوطه، ترمیم مجدد بندکشی محوطه مسجد به طول ۵۰۰ مترمربع از محل اعتبارات داخلی این سازمان آغاز شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج افزود: مسجد نور در مجاورت پارک مشاهیر در پارک جنگلی آبیدر  واقع شده است .
علی اصغری افزود: در راستای بهسازی و زیبا سازی محدوده و رفع مشکلات  این مسیر عملیات ساماندهی مسجد و محوطه اطراف آن در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی گفت :  کاشی کاری مجدد بدنه و کف وضوخانه و سرویس بهداشتی زنانه و مردانه به مساحت ۷۰ مترمربع، سنگ فرش دسترسی ادامه پارک مشاهیر به محوطه مسجد با سنگ لاشه به مساحت ۲۰۰ مترمربع و ایجاد لکه های فضای سبز در ما بین سکوها و پیاده راه محوطه مسجد و ترمیم کفسازی محوطه مسجد از دیگر اقدامات انجام گرفته در راستای اجرای  عملیات ساماندهی این مسجد است .

اصغری از اجرای مجدد قشر رویه بدنه جان پناه محوطه این مسجد خبر داد و گفت: رنگ آمیزی و ترمیم نما و مناره ها، بازنمایی و نصب نیمکت در پارک مشاهیر و … در قالب طرح ساماندهی مسجد نور آبیدر انجام می شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/